Ana sayfa BT Gündem Oyuncular için sıradışı bir direksiyon

Oyuncular için sıradışı bir direksiyon

95
0

Gerçek yarış arabalarındakini aratmayan şık dizaynı ile Speed Wheel 3, Genius’ın en yeni direksiyon sistemi. Sekiz programlanabilir butonun yanında fren/gaz pedallarıyla aynı işleve sahip el kumandalarıyla dikkat çeken Speed Wheel 3, gerçekçi bir yarış arabası kullanma deneyimi sunuyor.Genius’tan en yeni direksiyon sistemi Speed Wheel 3, gerçek yarış arabalarındakilere benzeyen şık bir dizayna sahip. Fren/gaz pedalları ile aynı işleve sahip el kumandaları da olan direksiyon sisteminde seçim sizin; ister el kumandalarını ister pedalları kullanın. Her iki seçenekte de favori yarış oyununuzu oynarken aynı heyecanı alacaksınız.

Sekiz programlanabilir butonu olan direksiyon sistemi, en sık kullanılan oyun özelliklerine direksiyon üzerinden hızlı erişim imkânı sağlıyor. Direksiyonun tabanındaki dört vantuz ise müthiş bir denge sağlıyor. Speed Wheel 3 direksiyon sistemi ile zafere giden yolda direksiyon sallayın!

Özellikler:
Bir gaz ve bir frenden oluşan ergonomik ayak pedalları
Hız ve fren kontrolü sağlayan el kumandaları
Sık kullanılan oyun özellikleri için sekiz programlanabilir buton
En iyi dengeyi sağlayan dört adet vantuz
Çoğu masa ve sehpaya uyan iki C-mandalı
Windows XP/Me/2000/98 için sürücü gerektirmez

Sekiz programlanabilir buton, acil durum freni, vites değiştirme, kornaya basma, farlar/silecekler ve benzeri sık kullanılan oyun özelliklerine erişim ile yarış oyunlarınız için bolca coşku sağlıyor.
El kumandaları hızlanma ve fren için kolay kontrol sağlıyor.
Not: Ayak pedallarını yüklediğinizde el kumanda fonksiyonları “devre dışı” kalır.
Ayak pedallarını yüklemezseniz el kumanda fonksiyonları “devrede” olur.
Kullanım için en iyi modu seçebilirsiniz.

Ayak pedalları, daha hızlı arttıran/azaltan bir gaz ve oldukça duyarlı bir frenden oluşur. Muhteşem ergonomik dizaynı gerçek bir yarış arabasını kullanma deneyimi yaşamanızı sağlarken, rahat ve dayanıklı döşemesi uzun ve zorlu yarışlarda yorgunluğu azaltır.

Gövdeyi dengede tutan dört vantuz ve iki C-mandalı, en şiddetli sürüşlerde bile direksiyon tabanının sıkı ve sağlam kalmasını sağlıyor. Sıkıştırmak/gevşetmek kolay olduğu gibi birçok masa ve sehpaya için de uygunlar.

Şık direksiyon dizaynı muhteşem, sportmen bir hava veriyor. Tutması rahat olan direksiyon, ileri, geri, sollama, makas atma, U-dönüşü ve çok daha fazlası için kolay bir kontrol sağlıyor.

USB kablosu & oyun ara yüzü & RJ-11 bağlantısı ile bu sistemi kolayca yükleyip Windows’ta kullanabilirsiniz. Yüklemek için bir sürü zaman harcamanıza gerek yok.