Paris’in sihirli gözlüğü Türkiye’de

Mobicom tarafından Türkiye pazarında temsil edilen, Paris Hilton tarafından kullanılan Myvu’nun yeni ürünü “Sihirli Gözlük” ile iPod kullanıcıları, videolarını 70 ekran televizyon boyutunda izleyebiliyor.Sihirli Gözlük Myvu Türkiye’nin ilk iPod’a bağlı gözlük ve kulaklığıyla her yerde video izleme şansı yaratıyor. Hafifliği, konforlu kullanımı ve ince yapısı sayesinde rakiplerinden ayrılan Sihirli Gözlük Myvu , alttan ve üstten görüş olanağı sağlayarak dış dünyayla bağlantıyı koparmıyor. Gözlük camları transparan olduğu için video izlerken gözlüklerinizin etrafından rahatlıkla çevrenizi görebiliyorsunuz. 2 metre mesafeden yaklaşık 70 ekranlı bir TV görüntüsü sağlayan Sihirli Gözlük Myvu’nun ağırlığı ise 75 gram.

Sihirli Gözlük Myvu, zamanının çoğunu otobüs, tren veya uçakta geçirenler için yolculuk sırasında film izleme kolaylığı sunuyor. Günde en az iki saatini evden işe, işten eve servisde veya toplu taşıma araçlarında geçirenlerin yapması gereken tek şey “Sihirli gözlüğü” takmak ve iPod’larına yükledikleri video’yu seyretmek. Oldukça kolay kullanımının yanında, ilave pili sayesinde 3 filmi peşpeşe izlemenize fırsat veriyor.

Myvu, 699 YTL (KDV dahil) satış fiyatı ile tüm D&R’larda satışa sunuldu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.