Parmak izi cep telefonunda

Kore’li cep telefonu üreticisi Pantech parmak izi teknolojisine sahip cep telefonu ile girdiği Türkiye pazarında ilk yıl yüzde 5 pazar payı bekliyor. Transteknik Holding distribütörlüğünde Türkiye pazarına giren Pantech ürünleri ilk etapta 300 satış noktasında kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Şirketin Türkiye’de satışa sunduğu parmak izi tanıma özelliğine sahip Pantech GI 100, kullanıcının cep telefonunu parmak izini tanıtarak açmasına olanak tanıyor. Her bir menüye ayrı bir parmağın izinin tanıtılabildiği telefon telefon içindeki verilerin güvenliğinin sağlanmasında büyük önem tanıyor. Ürünün parmak izi güvenliği yanında 1.3 megapiksel kamera, entegre flaş, PC uyumu, dahili telesekreter ve 1000 adet isim kayıt özelliği de bulunuyor.

Yıllar önce Kore’de çağrı cihazı üretimi ile işe başlayan Pantech özellikle Motorola için ürettiği çağrı cihazları ve cep telefonları ile tanınıyor. Son dönemde kendi markaları ile cep telefonu üretimine geçen Pantech dünyanın en büyük 7’inci cep telefonu üreticisi. Şirketin İran’da yüzde 10’un üzerinde pazar payı bulunuyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.