Ana sayfa BT Gündem Pazarlama yönetimi çözümlerinde SAS yine lider

Pazarlama yönetimi çözümlerinde SAS yine lider

72
0

SAS, Forrester tarafından gerçekleştirilen çapraz pazarlama yönetimi araştırmasında en üst sırada yer aldı. 2009’un dördüncü çeyreğini kapsayan “Forrester Wave: Cross-Channel Campaign Management Platforms” isimli raporda SAS çözümleri mimari, uygulama kullanılabilirliği, gerçek zamanlı analitik, bütçe yönetimi, tahminleme ve kampanya tasarımı alanlarında yüksek performans sergiledi. Forrester raporunun, SAS’ın son bir yıl içinde Carnival Cruise Lines ve Deutsche Telekom gibi dev kurumlara da çözüm sunmaya başladığına vurgu yaptığını söyleyen SAS Türkiye Pazarlama ve İş Ortakları Müdürü Arzu Gökhan, “SAS’ın optimizasyon, entegrasyon, ölçüm ve analiz dahil olmak üzere birçok cephede başarılı çözümler sunduğu da raporda özellikle vurgulanıyor ” dedi.

SAS Marketing Automation, kullanıcıların çok kanallı pazarlama kampanyalarını hızla oluşturmalarını, değişiklikleri dinamik olarak yapabilmelerini ve karmaşık süreçleri kolayca yönetebilmelerini sağlıyor. SAS Marketing Automation çözümü; doğrudan posta, e-posta, Web, mobil ve telefon dahil olmak üzere tüm iletişim kanalları arasında müşteriyle ne zaman ve nasıl iletişime geçildiği konusunda merkezi takibi mümkün kılıyor.

SAS Marketing Optimization Çözümü 2009 yılında güçlü bir ivme kazandı. Dünya çapında birçok şirket bireysel müşteriler için en iyi tekliflerin belirlenmesi, kanal kapasitesi ve iletişim politikaları gibi alanlarda yatırım getirisini artırmak için SAS Marketing Optimization çözümüne güvendi. AEGON, Česká spořitelna, Commerzbank, Deutsche Telekom ve Fidelity dünya çapındaki SAS Marketing Optimization müşterilerinden sadece birkaçı. Çünkü, SAS Customer Intelligence çözümleri; şirketlerin müşteri beklentilerini doğru şekilde anlayarak, pazarlama performanslarını arttırmalarını sağlıyor.