PC fiyatına sunucu

SNC, küçük ve orta ölçekli işletmelerin ihtiyaçlarına özel düşük maliyetli yeni CENTURY Lima serisini duyurdu. Gerçek sunucu bileşenleri kullanılarak üretilen CENTURY Lima modelleri Xeon işlemci ve ECC bellek desteği gibi özellikleri 699 USD+KDV’den başlayan fiyatlarla sunuyor. Küçük ve orta ölçekli işletmelerde bilgi teknolojileri kullanımının artmasına karşın yaygın olarak sunucu yerine masaüstü PC’ler kullanılıyor. Masaüstü PC’ler kesintisiz uzun süre çalışma ve aşırı yüklenmeye karşı dayanıklı olma gibi özelliklere sahip olmadığı için sunucu yerine kullanılan PC’lerde çalışan uygulamaların ve verilerin güvenliği de tehlikeye giriyor.

Masaüstü PC’lerin sunucu muadili olarak kullanıldığı küçük ve orta ölçekli işletme pazarını kendileri için hedef pazarlardan biri olarak belirlediklerini söyleyen SNC Bilgisayar Genel Müdürü Mehmet Irgaç; “SNC’nin yeni CENTURY Lima serisi sunucuları, küçük ve orta ölçekli işletmelerin sunucu ihtiyaçlarını karşılayacak ve oldukça ekonomik fiyatlara satılacak şekilde tasarlandı. Neredeyse kaliteli bir masaüstü fiyatına sahip olan CENTURY Lima sunucular ile küçük ve orta ölçekli işletmeler işlerini kesintisiz, sorunsuz, üstelik ekonomik bir şekilde yürütebilecekler .” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici kullandığınız için, içeriğimizi görüntüleyemiyorsunuz. Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. İçeriğimizi görüntülemek ve reklam gelirlerimizi artırmamıza yardımcı olmak için reklam engelleyici uygulamanızı kapatarak yeniden deneyin.