Ana sayfa BT Gündem PC’ni ver Siyah MacBook’u götür

PC’ni ver Siyah MacBook’u götür

99
0

Apple’ın “Taşınabilir PC’ni ver, yepyeni MacBook’u al!” kampanyası ile birer tasarım harikası olan MacBook’lar inanılmaz avantajlarla kullanıcılara sunuluyor.Yerleşik iSight kamera, uzaktan kumanda, wireless desteği, Bluetooth, ve Front Row’un yanı sıra Apple’ın ödüllü yazılımı iLife ’06 ile gelen MacBook’larda artık Windows XP işletim sistemini de kullanmanız mümkün. Bu sayede XP’den vazgeçmeden, Mac’in hayatınıza renk katan birbirinden farklı özelliklerinden de faydalanabileceksiniz. Ayrıca 6 saate varan kullanım imkanıyla piyasanın en uzun ömürlü piline de sahip olan MacBook, tam donanımıyla sadece 2,36kg ağırlığında.

Eski taşınabilir PC’lerin 400$’a kadar sayılarak geri alınıp yepyeni bir MacBook’la değiştirileceği kampanya 31 Aralık 2006 tarihine kadar tüm Apple Center’larda geçerli olacak.

Kullanıcılar, “Taşınabilir PC’ni ver, yepyeni MacBook’u al!” kampanyası ile yakalayacakları muhteşem fiyat avantajlarının dışında Bonus Card ile vade farkısız 9 taksitle ödeme kolaylığı fırsatına da sahip olcaklar üstelik taksitleri Şubat ayında ödemeye başlayarak.