Penta büyümesine Logitech markasıyla devam ediyor

Bilişim sektörünün en büyük dağıtıcı firmalarından biri olan Penta Bilgisayar, Logitech distribütörü oldu. Yapılan anlaşmaya göre Penta, Logitech’in klavye, mouse, hoparlör, kulaklık ve mikrofonları, harmony uzaktan kumandaları, wireless müzik sistemleri, web-kamera, PC ve konsol oyun kontrol cihazlarında sunduğu geniş ürün yelpazesinin dağıtımını yapacak. Logitech’in Geniş Ürün Yelpazesi Penta Dağıtım Ağında

Üstün teknolojisi, estetik tasarımları ve kullanımı kolay ürünleriyle 100’den fazla ülkede satılan Logitech’in dağıtım ağına eklenmesi ile ilgili açıklama yapan Penta Bilgisayar Satış ve Pazarlama Koordinatörü Mürsel Özçelik, “Tüketicinin en çok tercih ettiği markalardan biri olan Logitech’in ürün yelpazesinin tamamının dağıtımını üstlenerek ürün gamımızdaki eksiklikleri gidermiş olduk. Böylece iş ortaklarımıza tüm ihtiyaçlarını tek bir noktadan karşılayabilme olanağı sağlayabileceğiz” dedi.

Penta ile Kısa Sürede Hedefe

Söz konusu işbirliğini değerlendiren Logitech Satış ve Pazarlama Müdürü Mustafa Uyar ise, “Türkiye pazarında bulunduğumuz her kategoride lider olmayı hedefliyoruz. Penta ile yaptığımız işbirliği sayesinde ürünlerimizi daha geniş kitlelere ulaştırabilecek ve hedeflerimize kısa sürede ulaşabileceğiz” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu