Ana sayfa BT Gündem Penta, Fujitsu da dağıtacak

Penta, Fujitsu da dağıtacak

85
0

Penta Bilgisayar, Fujitsu’yu da distribütörü olduğu markalar arasına ekledi. Fujitsu Europe ile yapılan anlaşmaya göre; Penta Fujitsu’nun dizüstü sabitdiskleri, SCSI ve SAS arayüzüne sahip kurumsal ürün ailesi ve HandyDrive olarak adlandırılan harici disk ünitelerinin Türkiye pazarında dağıtımından sorumlu olacak. Prestijli Markalarla Güçleniyoruz

Fujitsu Europe ile yapılan distribütörlük anlaşmasını değerlendiren Penta Bilgisayar Satış ve Pazarlama Koordinatörü Mürsel Özçelik, “IT ve komünikasyon ürünlerinde dünyanın önde gelen teknoloji üreticilerinden biri olan Fujitsu, sabit disk pazarının da güçlü oyuncularından birisi olarak dikkat çekiyor. Penta olarak, hem prestijli markalarla güçlenmeyi, hem de distribütörlüğünü yaptığımız firmaların pazar paylarını artırmayı hedefliyoruz” dedi. Özçelik; Penta’nın dağıtım kanalına “güvenli değişim” taahhüdünde bulunduğunu, her geçen gün ürün gamına eklenen prestijli markalar ve bayi kanalından aldıkları güçlü destekle gerek dağıtım kanalına gerekse Türkiye bilişim pazarına katma değer sağlama ilkesi doğrultusunda emin adımlarla ilerlediklerini sözlerine ekledi.

Fujitsu Europe; “Penta sabit disk satışlarımızı artıracak”
Fujitsu Europe Bölge Satış Müdürü Graham Johnson, “Fujitsu Europe Ltd., Penta Bilgisayar ile işbirliği yapmaktan son derece memnundur. Penta, IT pazarı konusundaki bilgi ve tecrübeleri, yerel kanal ile olan başarılı iş ilişkileri ve yaygın satış/destek altyapısı ile Fujitsu sabit disk ürünlerinin söz konusu bölgedeki satışlarını ciddi oranda artıracaktır” diye konuştu.