Pentax’tan 18 Optik zoomlu yeni fotoğraf makinesi

Optio RZ18, kompakt gövdesinde yüksek büyütme özellikli zoom lens barındırıyor.  Fotoğrafçılara seyahatten manzara çekimlerine, aksiyon sporlarından izleyicili sporlara kadar farklı enstantane ve konularda kolay ve zahmetsiz çekim sağlıyor. Yeni Optio RZ18 serinin daha önceki modellerinde bulunan fotoğraf makinesinin sarsıntısını etkin olarak azaltan ikili sarsıntı azaltma ve en uygun çekim modunu otomatik olarak seçebilen gelişmiş Auto Picture modu dahil olmak üzere- pek çok kullanışlı özelliği barındırırken ilave olarak kompakt gövde, yüksek performans ve zoom açısını çok büyük oranda genişleten çok geniş açı smc PENTAX 18X optik zoom lens özelliklerine sahip.

Yüksek çözünürlüklü görüntüler sağlayan 16 megapiksele yükseltilen etkin piksel sayısının yanı sıra enstantaneyi daha net yansıtan dahili LCD ekran 460,000 noktacıklı 3.0-inç versiyona yükseltilerek genişletildi. Mevcut ve yeni eklenen özelliklerin mükemmel uyumu sayesinde Optio RZ18 daha yüksek performans ve her zamankinden daha kolay işletim sunuyor. Optio RZ18 farklı gövde rengi seçenekleri ile (siyah, inci beyazı veya metalik turuncu) Ekim ayından itibaren 899 TL kdv dahil fiyatı ile satışa sunulacak.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici kullandığınız için, içeriğimizi görüntüleyemiyorsunuz. Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. İçeriğimizi görüntülemek ve reklam gelirlerimizi artırmamıza yardımcı olmak için reklam engelleyici uygulamanızı kapatarak yeniden deneyin.