PepsiCo’dan büyümeye açık teknoloji şirketine 10 bin dolar

Türkiye’nin de katılabileceği program çerçevesinde 10 taneye kadar gelişmekte olan yenilikçi teknoloji firması belirlenerek, bu firmalara medya ve dijital danışmanlık sektörünün önde gelen firmalarının destek ve yönlendirmesinin yanı sıra İngiltere’de marka bazlı programlar oluşturma fırsatı da sunulacak. Kazanan her firmaya, firmanın gelişimini desteklemek amacıyla 10 bin dolar ödül verilecek. Programa katılmak için 15 Temmuz tarihine kadar www.pepsico10.com adresine başvurabilirsiniz.

“PepsiCo10” Avrupa programı kapsamında, en çok umut vaat eden 10 iletişim ve teknoloji şirketi belirlenecek ve bu şirketlere, geliştirdikleri teknolojinin örneğini sunmaları için İngiltere’deki PepsiCo ile birlikte çalışma olanağı tanınacak. Sektörün duayenlerinden Highland Capital Partners, OMD ve Weber Shandwick şirketleri de yarışan şirketlere destek ve rehberlik hizmetlerinde bulunacaklar. Başvurmak isteyen katılımcılar 15 Temmuz 2011 tarihine kadar www.pepsico10.com adresinden detaylı bilgi alabilirler.

Sosyal medya, mobil pazarlama, mekan temelli teknoloji, dijital video ve oyun veya eğitim platformları olmak üzere beş kategoride “kullanılma hazır” teknolojilere sahip şirketleri belirleyebilmek için “PepsiCo10” programını başlatan PepsiCo, şirketlerin fikir ve çözümlerini Fayda Gözeten Performans vizyonu çerçevesinde değerlendirecek.

“PepsiCo10” programına kimler katılabilecek?

PepsiCo10 programına katılabilmek için şu koşullar aranıyor:

1. Yeni kurulmuş bir şirket olmak (2 yıldan az süredir faaliyet gösteren)
2. Teknoloji firması olmak
3. Piyasaya sürülmeye hazır ürün veya hizmete sahip olmak”

Gelecek vadeden iletişim ve teknoloji firmaları, üretim veya hizmet teknolojilerini “Sosyal Medya Pazarlama”, “Mobil Pazarlama”, Mekan Bazlı Teknoloji”, “Dijital Video” ve Oyun/Eğitim Platformları” kategorilerinden birine dahil ederek programa katılabilirler.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu