Philips hayatı renklendiriyor

Philips’in yeni ürünü Key019 digital kamera ve MP3 çalar anahtarlığı bir araya getiriyor. Pratik kullanımlı, küçük ve rahat taşınabilir olan Philips Key019, 128 MB digital kamera, 25 dakikalık MPEG4 video çekimi, 2.0 Mpiksel çözünürlükte 200’e kadar resim çekebilme ve MP3 Müzik dinleme gibi özellikleriyle dikkat çekiyor. Sadece 60 gram ağırlığında olan Philips Key019’u günün her anında rahatlıkla yanınızda taşıyabilirsiniz. Ultra hafif, güçlü ve dayanıklı magnezyum gövdesi bulunan Philips Key019’un ürünü üzerinizde de rahatlıkla taşıyabilmeniz için opsiyonel bir boyun askısı da bulunuyor.

Kablosuz kolay dosya transferleri için direkt USB özelliği de bulunan Philips Key019’u kamera veya video kaydedici olarak kullanabileceğiniz gibi, aynı zamanda flash bellek depolayıcısı olarak da kulanabilirsiniz.

Bilgisayara bağlıyken otomatik olarak kendisini şarj edebilen Philips Key019, aynı zamanda 2 adet kalem pille de kullanılabiliyor.

Philips Danışma Hattı : 0 800 261 33 02

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.