Philips sağlığa dikkat çekiyor

Philips Tüketici Ürünleri büyüme alanında, Evde Yaşam, İnteraktif Yaşam, Sağlıklı Yaşam ve Kişisel Bakım’dan oluşan dört stratejik platform belirledi. Berlin’de düzenlenen IFA fuarında büyüme alanlarını Philips Tüketici Ürünleri CEO’su Andrea Ragnetti basın toplantısıyla açıkladı.Basın toplantısında mevcut ekonomik krizin tüketici davranışlarını nasıl değiştirdiğine değinen Ragnetti, Philips’in tüketicilere sağlıklı ve eğlenceli bir yaşam tarzına yönelik çözümler sunmak üzerine çalıştığını da sözlerine ekledi.

Philips “Evde Yaşam” alanında temel amatör aşçılardan esinlenen yüksek kaliteli mutfak aletleri grubu olan Robust Collection’ı tanıttı.

Philips “Interaktif Yaşam” alanında tanıttığı, EISA ödüllü Cinema 21:9 televizyonu ve blu-ray oynatıcısıyla tüketicilerin evde sinema tadında izleme deneyimini yaşamalarını sağlıyor. Philips’in televizyondaki yenilikçi misyonunu ve üstün görüntü kalitesindeki idaasını destekleyen, arkadan LED ışıklandırma teknoloji ile yılın LCD televizyonu olmaya aday Philips 9704’ü de IFA’da tüketicilerin beğenisine sundu.

Yenilikçi ve sürükleyici bir izleme deneyiminin üçüncü boyutu olan Philips 3 Boyutlu Cinema 21:9 televizyonu ve Blu-ray oynatıcının prototipini de fuarda görücüye çıkardı.

Sağlıklı Yaşam konsepti kapsamında Philips, özellikle çiftler için tasarlanmış olan Sensual Massager ve uyku yönetimi kategorisinde ruh halini ve enerji düzeyini artırmaya yardımcı, bir ışık terapi cihazı olan Philips goLITE BLU ürünlerini tanıttı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici kullandığınız için, içeriğimizi görüntüleyemiyorsunuz. Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. İçeriğimizi görüntülemek ve reklam gelirlerimizi artırmamıza yardımcı olmak için reklam engelleyici uygulamanızı kapatarak yeniden deneyin.