Pinnacle MediaCenter satışa sunuldu

SKY Bilişim Pinnacle Systems’ın, bilgisayarları, dijital eğlence merkezine çeviren, bütünleşik donanım ve yazılım çözümünden oluşan Pinnacle MediaCenter’ı piyasaya sunduPinnacle MediaCenter, bilgisayarınızı; müzik jukebox, DVD player, PVR ( personel video receorder ), photo slideshow projektör’e dönüştürüyor.

Pinnacle Systems, bilgisayarları, dijital eğlence merkezine çeviren, bütünleşik donanım ve yazılım çözümünden oluşan Pinnacle MediaCenter’ı piyasaya sundu. Pinnacle Systems, Pinnacle MediaCenter’ı yaratmak için, kullancı dostu arayüzler ve ödüllü dijital medya donanımı geliştirdi. Geliştirilen bu çözümlerle, kullanıcılar, evlerindeki standart PC’leri, yaratıcı, yönetilebilen, her türlü medyayı rahatlıkla kullanabilecek şekilde bir e-PC’ye
( entertainment PC ) yani eğlence merkezine dönüştürebiliyorlar. Ürün, tüm ses ve görüntü dosyalarınızı seyretme ve kaydetme olanağı sunuyor. Home Cinema, Müzik Jukebox, Photo Slideshow Projektör artık elinizin altında!

e-PC, hem dahili TV kartı ( Pinnacle PCTV MediaCenter dual TV kart 300i), hem de harici USB2 ( Pinnacle PCTV MediaCenter 100e) ve içinden çıkan MediaCenter yazılımı olarak sunulmaktadır. Yeni dual TV kartı PCTV MediaCenter 300i pazarda yepyeni bir üründür ve yüksek kalitede hem dijital TV yayını ( DVB-T ) hem de standart analog TV yayını ile bağlanma seçenekleri vardır.

Pinnacle PCTV MediaCenter 100e, laptop kullanıcıları için ideal bir mobil çözümdür. Bir sigara paketi büyüklüğündeki ürün, herhangi bir harici güç kaynağına ihtiyaç duymaksızın, bilgisayardaki USB 2.0 ile çalışabilmekted

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.