Polycom İstanbul ofisi açıldı

Açık standartlarla geliştirilmiş birleşik iletişim, Video Konferans ve Telepresence teknolojilerinin dünya çapında önde gelen ismi Polycom’un Türkiye ofisi İstanbul’da hizmete girdi. Polycom’dan yapılan açıklamada; Polycom Türkiye Ofisi’nin EMEA bölgesindeki birçok önemli yatırımlarının en sonuncusu olduğu, Polycom’un bölgedeki süregelen başarısının ve bölgeye olan bağlılığının bir kanıtı olduğu vurgulandı. 2011 yılı üçüncü çeyrek rakamlarına göre Polycom, Türkiye ve Ortadoğu pazarının da yer aldığı EMEA bölgesinde geçen yıla oranla %23 gelir artışı gösterdi.

Polycom Türkiye Ofisi’nin açılışı dolayısıyla Polycom Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Bölgesi Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Daniel Weisbeck, Gelişen Pazarlar Satıştan Sorumlu Başkan Yardımcısı Alain Wiedmer ve Polycom Türkiye Ülke Müdürü Haluk Şarman’ın                        ev sahipliğinde 30 Kasım 2011, Çarşamba günü İstanbul Conrad Otel’de bir basın toplantısı düzenlendi.

 

Polycom, Türkiye Ofisi ile Türkiye pazarı için özel tasarlanmış video işbirliktelikleri için en detaylı yazılım alt yapısı olan Polycom® RealPresence™ Platform’una dayalı HD video ve Polycom HD Ses gibi hizmetlerin verilmesi ve geliştirilmesine devam edecek. Bu, aynı zamanda önemli iş ortakları ve distribütörlere ofis ve konferans salonlarında alışık oldukları Polycom HD video teknolojisini, aynı yüksek kalite ve güvenlikte tabletlere taşıyan Polycom® RealPresence™ Platform’u için en üst düzeyde destek ve uzmanlık sağlaması konusunda Polycom için oldukça önemli bir adım. Özellikle Polycom ürünleri satan Türk distribütörler ve toptancılar, artık yerel müşterilerin ihtiyaç ve gereksinimlerini en iyi şekilde anlayabilecek ve karşılayabilecek yerel Birleşik İletişim ve video işbirliği uzmanlarının yetkinliğinden yararlanabilecekler.

 Toplantıda konuşan Polycom Gelişen Pazarlar Satıştan Sorumlu Başkan Yardımcısı Alain Wiedmer; “Görüyoruz ki birleşik iletişim, mobil cihazlardan masaüstü araçlara ve tüm konferans görüşme çözümlerine kadar çoklu iletişim kanallarının bir entegrasyonu olarak karşımıza çıkıyor. Polycom® RealPresence™ Platform’u, hiç benzeşmeyen iletişim sistemlerini tek bir bütünsel ve entegre çözümde bir araya getiriyor. Türkiye, Polycom için önemli bir pazar.  İnanıyoruz ki Polycom işbirliği çözümleri Türk iş dünyası ve devlet birimlerinin başarılarının artmasında kritik bir rol oynayacak” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu