Probil’e bir Cisco sertifikası daha

Bilgisayar ve iletişim teknolojileri sektörünün önde gelen şirketlerinden Probil, ağ teknolojilerinin gittikçe artan rolünü desteklemek için Cisco tarafından verilen “Gelişmiş Sınırsız Ağ Mimarisi Uzmanlığı”nı (Advanced Borderless Network Architecture Specialization) almaya hak kazandı. Gerekli tüm eğitim ve program ön koşullarını yerine getiren Probil, Cisco’nun, Doğu Avrupa’da, kapsamlı sınırsız ağ çözümlerini satma, tasarlama ve dağıtma yetkisine sahip oldu. Bir NETAŞ şirketi olan Probil, geçtiğimiz günlerde Türkiye’deki ilk Cisco Bulut Altyapı Sağlayıcısı olmuştu.
 
Probil’in sahip olduğu yeni uzmanlıkla ilgili konuşan CTO Necmi Ön, “Cisco ile beraber sunduğumuz çözümlerle, Network danışmanlığı ve entegrasyonu hizmetlerinde en büyük pazar payına sahibiz. Hizmet, çözüm, entegrasyon ve ArGe yetkinliklerimizle, dünyada bu alandaki en iyi örnekleri de dikkate alarak, müşterilerimize verimlilik sağlayan en uygun çözümleri tasarlıyor, kuruyor ve işletiyoruz. Cisco’nun bu programına dahil olmanın, yurtdışı projelerimize de olumlu yansımaları olacağına inanıyoruz.”dedi.
 
Cisco’nun Gelişmiş Sınırsız Ağ Mimarisi Uzmanlığı, küçük ve orta ölçekli işletmelerden büyük çaplı kurumlara kadar uzanan geniş bir yelpazede, müşterilerin her türlü ihtiyacını karşılayabilmek amacıyla tasarlandı. Ağların iş süreçleri ve uygulamalarla entegrasyonu, Cisco Sınırsız Ağ Mimarisi uygulamalarına dayalı bütünsel bir yaklaşım gerektiriyor.
 
Cisco’nun Gold sertifikalı iş ortağı Probil, bu yılki Cisco Partner Summit’te Provider Partner of the Year (Yılın Servis Sağlayıcı İş Ortağı) ödülünü aldı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu