Ana sayfa BT Gündem Sadece bir tık ile bebeğiniz cebinizde

Sadece bir tık ile bebeğiniz cebinizde

105
0

Superonline yepyeni bir hizmetle güvenlik alanında bir ilke daha imza atıyor. Babycam sayesinde işyerinde çalışırken ya da seyahatteyken kısacası bebeğinizden uzak olduğunuz her an sadece bir tık ile bebeğinizi kontrol edebilecek, özlem giderebileceksiniz. Bunun için İnternete bağlı bir bilgisayar, ya da GPRS destekli bir cep telefonu bebeğinizi görmeniz için yeterli. Ekstra bir yazılım, donanım veya teknik bir bilgiye ihtiyaç duyulmuyor.

NELER YAPABİLECEKSİNİZ?
Bebeğinizin görüntülerini izleyin, video olarak kaydedin, resim olarak kaydedin tercih sizin. Ya da zaman belirleyin sistem sizin için kaydetsin, siz sonra izleyin bu da mümkün.

SuperonlineBabyCAM dilediğiniz mekanlara herhangi bir bilgisayar gerektirmeden kurulan kameralara; istediğiniz herhangi bir yerde internete bağlı bir PC vasıtasıyla veya mobil telefonunuz ile evinizi, işyerinizi, bebeğinizi görüntüleme, istediğiniz an kayıt yapma ve hatta beklenmedik bir durumu size SMS ve Email yoluyla haberdar edebilme servisidir.

BabyCAM, kamera ve bilgisayar özelliklerini tek bir akıllı kutuda birleştiren cihaz olarak tanımlanabilir. Bu akıllı kutu canlı görüntüleri IP Network (LAN/Intranet/Internet) üzerinden aktararak kullanıcıların explorer yardımı ile uzaktan görüntüleri izleyebilmesi ve yönetmesine olanak sağlar.

AVANTAJLARI
Hep Yanınızda! Bilinen Superonline tecbrübesi ve güvenirliliği, kamera ilk kurulumundan itibaren yanınızdadır. Kolay Kurulum ! Evde açık bir bilgisayara ve izlemek için özel bir yazılıma ihtiyacınız olmadan çalıştırabilirsiniz. Doğrudan ADSL modemin ethernet çıkışına bağlanır, çalışması için ayrıca PC gerektirmez.
Bebeğinizi dilediğiniz yerden seyredebilirsiniz! İstediğiniz herhangi bir yerdeki internete bağlı bir PC den bebeğinizi her an izleyebilirsiniz. İsterseniz 3GPP uyumlu cep telefonunuz ile GPRS veya EDGE bağlantısı üzerinden de canlı görüntüleri alabilirsiniz. İzlemek için ayrıca yazılıma gereksinim olmaz. İnternet gezgini ile internet erişimi olan her yerden kolayca erişebilirsiniz.
Akıcı ve kaliteli Görüntü! Dünya “network kamera” pazar lideri AXIS kameralar kullanılarak mükemmel görüntü kalitesi, verimli ve performanslı gerçek zamanlı hareketli görüntü hizmeti alabilirsiniz. Kamera içinde iki adet mikroişlemci vardır. İşlemcilerden biri sayısal görüntü işlemleri için özel olarak geliştirilmiş olup, diğeri network bağlantılarını düzenler.
İstediğiniz anı Fotoğraflayın ve Kaydedin! Dilerseniz sistem sizin için görüntüleri kaydetsin, siz sonra izleyin. Ayrıca herhangi bir anda, o anın fotoğrafını çekin (snapshot)