Samsung’dan SOHO’ya özel

Samsung Electronics, sade ve kompakt tasarıma sahip ML-1610 modeli lazer yazıcısını Türkiye pazarına sundu. Samsung Electronics’in ödül kazanmış gelişmiş lazer teknolojisine sahip yeni lazer yazıcısı küçük ve orta boy ofislerin yanında ev kullanıcılarının da ihtiyaçlarına cevap veriyor. Dizaynı ile yer tasarrufu sağlayan cihaz üstün baskı kalitesinin yanında ekonomik fiyatıyla da öne çıkıyor. Samsung’un yeni lazer yazıcısı ML-1610, dakikada 16 sayfa baskı yapabilme özelliği ile standartların üzerinde yer alıyor. Standart toneri ile 2000 sayfa basabilen ve 150 kağıt kapasitesine sahip ML-1610, bir ofiste kullanılabilecek zarftan etikete kadar farklı boydaki çeşitli kağıtlara da uyumlu.

Yazıcıyla ilgili açıklama yapan Samsung Electronics Türkiye IT Bölümü Satış ve Pazarlama Müdürü Barış Kestep, Samsung’un lazer yazıcı pazarına girdiği günden itibaren sürekli yükselen grafik çizdiğini ve pazar lideri konumuna geldiğini ifade etti. Kestep konuşmasında, “Samsung yazıcıları kişisel lazer yazıcı segmentindeki çabaları dünyanın önde gelen medya kuruluşları tarafından da ödüllendirildi. Yazıcılarımızı üretirken sadece teknolojiye değil tasarım ve kullanıcı rahatlığına da önem veriyoruz” dedi

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.