Ana sayfa BT Gündem Samsung’dan Teknosa’ya özel iki laptop

Samsung’dan Teknosa’ya özel iki laptop

94
0

Samsung Electronics, Türkiye’de satışa sunduğu dizüstü bilgisayar ailesini genişletiyor. Samsung R520 ve Samsung N120, teknoloji perakendeciliğinin lideri Teknosa’da satışa sunuluyor. Samsung R520

Samsung R520 fonksiyonellik, stil ve değerin mükemmel dengesini, uygun maliyetlere sunarak kullanıcıları etkiliyor. Yeni model, ilk kez dizüstü bilgisayar tecrübe edecekler, sürekli hareket halinde olanlar ve performansın yanı sıra tasarıma da önem verenlerin de gözdesi olmaya aday.

Samsung R520 mükemmel dış görünümününün yanısıra, performans özellikleri ile de öne çıkıyor. R520, en üstün teknolojiye sahip Intel® Centrino® 2 / Intel® Core™ 2 Duo işlemciyi, Microsoft™ Windows® Vista işletim sistemiyle birlikte sunuyor.

Internet bağlantısı için Gigabit LAN sunan Samsung R520 dizüstü bilgisayarda entegre, dijital kamera da yer alıyor. Böylece video-konferans ya da canlı mesajlaşma ile kullanıcıların kolayca iş arkadaşları ile iletişim kurmaları sağlanıyor.

R520’nin diğer özellikleri arasında, HDMI bağlantısı, 3’ü 1 arada çoklu-bellek kartı okuyucusu da yer alıyor.

Samsung N120

10.1 inçlik Samsung N120 netbook, kolay kullanım ve yüksek performans sunuyor. Gelişmiş ses sistemi ile hareket halindeyken de zengin bir multimedia deneyimi yaşatan N120, dayanıklı ve ince kasası ile özgürlüğünüzün sınırlarını genişletiyor.

Yazı yazmayı kolaylaştıran, 12 inçlik PC tarzındaki klavye ve küçük formuna rağmen optimize edilmiş tuşlar, Samsung N120 kullanıcılarına yazı yazma keyfini tam anlamıyla yaşatıyor. Çok daha hızlı ve daha az hatalı bir şekilde yazı yazılabiliyor.

Samsung N120, 6 hücreli bataryası ile 10.5 saate kadar kullanım olanağı sunuyor. LED teknolojisinin kullanılması N120’nin ekranının daha ince ve daha parlak olması, ve geleneksel LCD ekranlarına oranla daha az enerji tüketmesini sağlıyor; böylece N120 daha uzun batarya ömrü ve daha fazla özgürlük sunuyor.

Samsung N120, üç farklı kart tipini okuyabilen kart yuvası, 3 USB girişi ve opsiyonel Bluetooth 2.0+EDR teknolojisi ile her türlü modern fotoğraf makinesi, çevre birimi ya da ses kayıt cihazından verilerin hızlı bir şekilde transfer edilmesine olanak sağlıyor. N120, 1.3 megapiksel kamerası ile arkadaşlarınız ve ailenizle görüntülü iletişime olanak veriyor.