Ana sayfa BT Gündem Samsung kırmızının cazibesini keşfetti

Samsung kırmızının cazibesini keşfetti

91
0

Samsung’un pazara dünyanın en ince ve en hafif telefonlarını sunma yönündeki kararlılığının ve liderliğinin en şık örneklerinden biri olan Samsung D830, kadınlara özel olarak tasarlanan Lady Package ile, şık ve kullanışlı bir yılbaşı armağanı seçeneği oluşturuyor. Özel tasarımıyla kırmızının cazibesini ön plana çıkaran ve 1 cm’den ince olmasına karşın gelişkin görüntüleme, müzik ve belge desteği sağlayan Samsung D830, bir telefondan çok daha fazlasını sunuyor. Kullanıcıların, kırmızının cazibesini gittikleri her yere beraberinde götürmesini sağlayan Lady Package’da, telefonun yanı sıra kutudan çıkan şarj adaptörü ve Bluetooth kulaklık da kırmızı.

Çantalarda yer açılıyor
Yalnızca 9.9 mm’lik ince tasarımı ve 91,5 gramlık ağırlığıyla çantalarda çok az yer kaplayan D830, çantadan çıktığı anda şık bir teknoloji harikasına dönüşüyor. D830’un 2 mega piksellik kamerası ile birbirinden güzel fotoğraf ve video çekimi yapabilen kullanıcılar, bu çekimlerin yanı sıra çok sayıda dosya formatını telefonun 2,3 inçlik renkli ekranında veya özel TV çıkışı sayesinde televizyon akranında görüntüleyebiliyor. D830’un desteklediği dosya formatları arasında başta Word, Excel, PowerPoint gibi Microsoft Office belgeleri olmak üzere TXT, PDF, HTML ve JPG yer alıyor. D830 bu sayede iş kadınlarına diledikleri her yerde sunum yapabilme olanağı da sunuyor.

Ses de var, görüntü de…
Samsung D830’un becerileri yalnızca üstün görüntüleme özellikleriyle sınırlı değil. MP3’ün yanı sıra WMA, AAC, AAC+ ve AAC+(e) gibi çok sayıda popüler ses formatını da destekleyen Samsung D830 80 MB’lık dahili belleği ile çok sayıda şarkıyı depolayabilirken, microSD kart desteği sayesinde telefonun belleği, yani kapasitesi istendiği kadar artırılabiliyor.