Ana sayfa BT Gündem Samsung telefon alana bin dakika Wirofon bedava

Samsung telefon alana bin dakika Wirofon bedava

117
0

Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom, “Wirofon Samsung OmniaLite Cep Telefonu” kampanyasıyla müşterilerini peşinatsız, ayda 29,90 TL taksitle Samsung OmniaLite cep telefonu sahibi yapıyor. Kampanyaya katılarak Samsung OmniaLite cep telefonu sahibi olanlar kampanya kapsamında her ay 1000 dakika bedava konuşacaklar. Wirofon hizmetinden faydalanan ya da faydalanmak üzere başvuran Türk Telekom müşterileri, kampanya kapsamında hediye edilen 1000 dakikayı, Samsung OmniaLite model cep telefonunun içinde yüklü olarak bulunan Wirofon servisi ile ev telefonlarına yapılan şehiriçi ve şehirlerarası görüşmelerde kullanabilecekler. Ayrıca, kampanya süresince GSM hatları ile konuşmanın dakikası da tüm vergiler dahil sadece 9 kuruş olarak ücretlendirilecek. Kampanya ile cep telefonu sahibi olanlar, ödemelerini ev faturaları üzerinden 24 ay taksitle gerçekleştirecekler. Wirofon Samsung OmniaLite Cep Telefonu Kampanyası 30 Haziran 2010 tarihine kadar devam edecek.

Ayrıca Türk Telekom’un Wirofon Samsung OmniaLite Cihaz kampanyasından faydalanan mevcut ve yeni, faturalı, faturasız, bireysel ve kamu AVEA aboneleri, 6 Ay boyunca her ay 200 dakika konuşma ve 3G Hoşgeldin Paketi kazanıyorlar. Hediye dakikalar, kampanya boyunca, her ay, günün her saati, şehiriçi ve şehirlerarası görüşmelerde kullanılabilinecek, kullanılmayan bedava dakikalar bir sonraki aya devretmeyecek.
Wirofon Samsung OmniaLite Cep Telefonu” kampanyasıyla herkesi uygun fiyatlı Wirofon özellikle cep telefonlarına kavuşturmayı amaçladıklarını ifade eden Türk Telekom Satış Başkanı Aydın Çamlıbel, “Bu kampanya ile yalnızca Wirofon özellikli Samsung cep telefonları sunmakla kalmıyoruz, aynı zamanda müşterilerimize bedava dakikalar hediye ediyor ve katma değerli servis fırsatları sunuyoruz. Daha önce gerçekleştirdiğimiz uygun ödeme seçenekli kampanyalarımız yoğun ilgi gördü. Müşterilerimizin bu kampanyaya da aynı ilgiyi göstermelerini bekliyoruz” dedi.