Samsung Türkiye’de pazarlamanın başına Özlem Koçdar geçti

Samsung Electronics’de Beyaz Eşya Ürün Satış ve Pazarlama Müdürü olarak görev yapan Özlem Koçdar; Kıdemli Pazarlama Müdürü unvanı ile Samsung Türkiye Pazarlama ve İletişim departmanlarının yöneticisi olarak atandı.

Koçdar bu yeni pozisyonunda Samsung cep telefonu, görüntü ve ses sistemleri, IT ürünleri, beyaz eşya, ve fotoğraf makineleri olmak üzere tüm urun gruplarının pazarlama ve iletişiminden sorumlu olacak.

15 yıllık profesyonel hayatına bilişim sektöründe satış şefi olarak başlayan Özlem Koçdar , sırasıyla Bilişim Teknolojileri, Elektronik ve Beyaz Eşya sektörlerinde pazarlama üzerine uzmanlaştı.

2005 yılından beri Samsung Türkiye Ofisi’nde görev yapan Özlem Koçdar tüketici elektroniği Satış Pazarlama Müdürü ve son 2 yıldır Beyaz Eşya Pazarlama Müdürü olarak görev yapmaktaydı. Görevi suresince Samsung Beyaz markasının yaratılması, büyük kapasite çamaşır makineleri, airwash çamaşır makineleri segmentlerinin yaratılması, Türk Kadını için özel olarak geliştirilen 70cm genişliğinde buzdolabı projelerinin yaratım süreçlerini yönetti.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.