Sanal alemin yeni oyuncak merkezi

Zamane çocukları ‘oyun evleri’nde büyüyor, okuma yazmayı oyunlarla öğreniyor, binbir çeşit zeka oyunuyla zihinlerini geliştiriyor. YeniOyuncaklar.com da çocukların gelişiminde bu denli etkili olan oyuncak dünyasını dikkatle takip ediyor ve en yeni oyuncakları hem tanıtıyor hem de sanal mağazasında satışa sunuyor. YeniOyuncaklar.com’da “Mağaza” ve “Haberler” başlıklı iki bölüm göze çarpıyor. “Mağaza” bölümünde satışı yapılan ürünlerin detaylı açıklamaları, fotoğraf ve kısa videoları haberler bölümde yayınlanıyor. Diğer haber sitelerinden farklı olarak site, Türkiye’de satışı olmayan orijinal oyuncak ve gadget haberlerine de geniş yer veriyor. Bu haberler dünyada olup bitenleri öğrenmek isteyen oyuncak meraklıları için önemli bilgiler aktarıyor.Filtreleme kolaylığı
YeniOyuncaklar.com’u diğer sanal oyuncak mağazalarından farklı kılan en önemli özellik ziyaretçilere sağladığı kullanım kolaylığı. Detaylı filtreleme imkânıyla aradığınız oyuncağı rahatça bulmanızı sağlayan sitenin mağaza bölümünde yaş, marka, fiyat, tema, cinsiyet, promosyon gibi kısımlara ek olarak kategori başlığı altında ayrıca geniş bir gruplandırma daha mevcut. Örneğin 12 yaşında ve Disney ürünlerine düşkün olan çocuğunuz için ortalama 50 TL’ye kadar bir oyuncak almak istediğinizde site sizi yönlendiriyor. Gezinti çubuğundaki kategorilerden aradığınız özelliklerden birini seçiyorsunuz. Sonrasında sol taraftaki detaylı kategorilerden seçim yapmaya devam ettikçe bunlar yukarıya ekleniyor ve geniş ürün yelpazesinden aradığınız özellikleri filtrelemiş oluyorsunuz. Tabii isterseniz sağ üst kısımdaki arama motorunu da kullanabilirsiniz.
“Online Oyuncak Danışmanı”
Site ayrıca Türkiye’de bir ilk olan “oyuncak danışmanlığı” hizmeti veriyor. Yenioyuncaklar.com’un kullanıcıları “Oyuncak Danışmanı” ile internet üzerinden iletişime geçebiliyor.
YeniOyuncaklar.com yetişkinlere özel ya da koleksiyonerlerin ilgisini çekecek ürünlere de geniş yer veriyor.Oyuncakların çocuk işi olduğunu düşünenlere inat, pek çok büyük de oyuncaklara ve “gadget”lara rağbet etmeye devam ediyor.

Satıcı firmalarla işbirliği
YeniOyuncaklar.com’un Türkiye’de sanal mağazacılık yapan diğer oyuncak sitelerinden son farkı sitenin geniş anlamlı iş ortaklığına açık olması. Sitede “Satıcı Firma” kategorisi altında birlikte çalışılan firmalar yer alıyor. İsteyen oyuncak firması iş birliği ile ürünlerini YeniOyuncaklar.com üzerinden satabiliyor. YeniOyuncaklar.com hobi uğraşlarına da açık. “Oyuncak” kavramını en geniş anlamıyla ele alarak bireysel girişimlere de aynı değerde önem veriyor. Yani atölyesinde ahşap arabalar üreten bir kişi ürettiklerini YeniOyuncaklar.com üzerinden tüm Türkiye’ye satarak çapını genişletebiliyor.
YeniOyuncaklar.com Türkiye’deki sanal oyuncak mağazaları arasında filtreleme kolaylığı ve oyuncak danışmanlık servisleri ile öne çıkıyor. Orijinal oyun, oyuncak ve gadget haberleri ya da herkese açık iş ortaklığı özellikleri ise YeniOyuncaklar.com’u fark yaratan bir site haline getiriyor.

-*-*-

YeniOyuncaklar.com’u ayrıcalıklı kılan özellikler
Filtreleme kolaylığı: Oyuncak,oyun ve hobi gruplarına ek olarak yaş, marka, fiyat, tema, cinsiyet, promosyon kategorileriyle aradığınız oyuncayı rahatça bulma imkânı
Oyuncak Danışmanlığı: Sitenin oyuncak danışmanı sizin için en doğru oyuncağı tavsiye ediyor
Haberler: Dünyanın en yeni oyuncaklarının tanıtıldığı “Haberler” bölümü
İş ortaklığı: “Satıcı Firmalar” ve küçük çaplı bireysel girişimler kendi oyuncuklarını site üzerinden satışa çıkarabiliyor

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu