Ana sayfa BT Gündem Sanyo Dual Kamera konsepti ile Türkiye pazarında

Sanyo Dual Kamera konsepti ile Türkiye pazarında

97
0

Japonya’nın elektronik devi ve görüntü teknolojilerinde dünya lideri olan SANYO’nun (SANYO Electric Co. Ltd. JAPAN) en iddialı ürünleri, C5 Electronics güvencesiyle Türkiye’de satılacak. SANYO Gulf FZE Yönetim Kurulu ve MEA & Hindistan Bölge Başkanı Takashi Hirao, SANYO Gulf FZE Türkiye Genel Müdürü Gökhan Hasan Gökmen ve C5 Electronics Genel Müdürü Süha Çolakoğlu ev sahipliğinde Ritz Carlton Oteli’nde gerçekleştirilen bir toplantıyla SANYO Xacti Dual Camera ürünleri basına tanıtıldı. Hedef Türkiye pazarında lider olmak

Basın toplantısında SANYO Gulf FZE Yönetim Kurulu ve MEA & Hindistan Bölge Başkanı Takashi Hirao, SANYO’nun dünya pazarındaki faaliyetleri ve görüntü teknolojilerindeki son trendler konusunda basın mensuplarına bilgi verdi. Hirao şunları söyledi:

“SANYO, enerji, elektronik ve ekolojik alanlardaki üretimleriyle dünya lideri olmayı hedeflemektedir. Tüketici elektroniğinde enerji tasarruflu ve ekolojik ürünler ile çığır açan SANYO, dünyada ilkleri ve farklılıkları başarmıştır. Üstün teknolojisini tüketici elektroniği ile buluşturan SANYO Dual kameralarda da Türkiye pazarında lider olmayı hedeflemektedir”

SANYO Türkiye ofisini açtı

SANYO Gulf FZE Türkiye Genel Müdürü Gökhan Hasan Gökmen, SANYO’nun Türkiye ofisini açmış olmaktan büyük mutluluk duyduklarını kaydederek “2010 yılında SANYO, Dual kamera pazarında dünyada 3 milyon, Türkiye’de ise 50.000 adet satmayı hedeflemektedir. Dünyada SANYO Dual kameraları yeni bir ürün kategorisi yaratarak video kamera ve fotoğraf makinesi özelliklerini bir arada tüketicinin beğenisine sunmaktadır. Üç kategoride (FULLHD, Compact ve su geçirmez) ve iki farklı dizaynda (tabanca ve yatay) üretilen bu ürünler kendi kategorisinde, teknolojik nitelikleri ile de dünyada 1 numaradır” dedi.

SANYO ile kapsama alanımızı genişlettik

Mobil iletişim pazarında yeni ve gelişen teknolojileri çok yakından takip ederek, en iyi ürün, en uygun hizmet ve çözüm tekliflerini, müşteri odaklı kanal yönetim modeli ile en hızlı ve etkin biçimde sunma misyonuyla hareket eden C5 Electronics Genel Müdürü Süha Çolakoğlu ise şunları söyledi: “C5 Electronics olarak SANYO distribütörlüğü ile kapsama alanımızı, Dünya ve Türkiye’deki teknolojik gelişmeler ve pazar ihtiyaçları paralelinde genişlettik. Mobil iletişim, tüketici elektroniği ve enerji ürünleri pazarlarında etkili bir oyuncu olarak kendimizi konumlandırdık. SANYO’nun tüketici elektroniği ve enerji ürünleri ile markaya olan güveni ve talebi arttırarak pazarda etkili oyuncu olmasını ve doğru ürünleri, doğru satış kanallarıyla buluşturmayı hedeflemekteyiz.”