Ana sayfa BT Gündem SAS Forum’da İş Zekası tartışılacak

SAS Forum’da İş Zekası tartışılacak

84
0

Bu yıl Türkiye’de 10. yılını kutlayan SAS, sektörde bir ilki gerçekleştirerek Türkiye’nin en geniş kapsamlı İş Zekâsı Konferansı’nı 1 Kasım 2007 tarihinde, Hyatt Regency Otel’de gerçekleştiriyor.“İş Zekâsı ve İnovasyon” başlığı altında düzenlenecek olan SAS Forum Türkiye’nin ana konuşmacısı “İş Zekâsı’nda Yeni Trendler” başlığı ile SAS Stratejiden Sorumlu Başkan Yardımcısı Allan Russell olacak. Russell’ın yanı sıra konuk konuşmacılarla da renklenecek olan Konferans’ta, İş Zekâsı ve inovasyonun farklı alanlarda kullanımının şirketlere kazandıracağı vizyon tartışılacak. Forum’un ikinci bölümünde ise, banka, sigorta ve telekomünikasyon sektörlerinden SAS Müşterileri’nin İş Zekâsı çözümleri ile oluşturdukları başarı hikâyeleri paralel oturumlarda dinleyicilerle paylaşılacak. Yine ikinci bölüm içerisinde SAS Institute Güney Avrupa Bölgesi Risk Uygulamaları Yöneticisi Renzo Traversini “Türkiye’de Bankacılık Alanında Risk Yönetimi ve SAS Çözümleri”, SAS International Tahminleme Uzmanı Udo Sglavo ise “Analitik ve Rekabet” konulu sunumlar yapacaklar.

İş ve teknoloji dünyasının önde gelen kurum ve yöneticilerinin katılacağı SAS Forum Türkiye’nin son oturumunda, sektörün önde gelen şirketlerinden üst düzey yöneticilerin konuşmacı olacağı bir teknoloji paneli düzenlenecek.

SAS Forum Nedir?

Dünya çapında İş Zekâsı alanının en büyük etkinliği olarak tanımlanan SAS Forum global bazda, her sene farklı bir ülkede, farklı bir konu ile üst düzey yöneticileri bir araya getiriyor. Dünyaca ünlü konuşmacılar eşliğinde düzenlenen SAS Forum, her yıl iş dünyasının merakla takip ettiği fikir liderlerinin ve üst düzey yöneticilerin katılımcılara, globalizasyonu nasıl şirketlerinin lehine çevirebileceklerini, uluslararası anlamda geçerliliği olan bir pazar yaratmak için neler yapılması gerektiğini, gerçek başarı hikâyeleri eşliğinde anlattıkları bir platform niteliğine sahip.

Global Forum’un yanı sıra, ülke bazında da gerçekleştirilen SAS Forum’un Türkiye bacağı 1 Kasım 2007 tarihinde, Hyatt Regency Otel’de düzenleniyor.