Saturn sattığı bilgisayarın desteğine de talip

SATURN Bilgisayar Destek Merkezi, bilgisayarınızın ihtiyacı olan her türlü servis desteğini sunacak. Belirlenen bedeller karşılığında profesyonel ekibi ile SATURN Bilgisayar Destek Merkezi, ilk kurulumdan, sistem ayarlarına, teşhisten tamire, donanımdan yazılıma, virüs taramadan bilgisayar gençleştirmeye kadar her türlü ihtiyacınız ve karşılaşacağınız her sorunda çözüm sunuyor olacak.“Saturn Desteği ile hayatınız kolaylaşacak”
Yeni aldığınız bilgisayarınızın ilk kurulumu ve kullanıcı ayarları artık sorun olmayacak. SATURN Bilgisayar Destek Merkezi; bilgisayarınızın sürücülerini aktif hale getirip, sorunsuz kullanımın için hazır hale getiriyor.

İlk Kurulumun yanı sıra, Kablosuz Ağ Kurulumu, Yazılım Kurulum Desteği, Ek Donanım Kurulumu, İşletim Sistemi Kurulumu ve Formatlama hizmeti de sunacak olan SATURN Bilgisayar Destek Merkezi, hayatınızı kolaylaştıracak.

“En önemli bilgilerinize Saturn VIP Güvenliği”
Çok sık karşılaşılan virüs sorunlarına karşın, Anti – Virüs ve Spyware Güvenliği ile bilgisayarınıza gerekli olan en etkili güvenlik programlarını kuracak olan SATURN Bilgisayar Destek Merkezi, yapacağı yüklemeler ve kurulumlar ile Aile İnternet Güvenliği kapsamında çocuklarınızın sakıncalı sitelere girmesini engelleyecek.

Saturn’dan aldığınız yeni bilgisayarınıza eski bilgisayarınızdaki bilgileri aktarmak SATURN Bilgisayar Destek Merkezi sayesinde çok kolay olacak. Merkez’den alacağınız Veri Transferi ve Yedekleme Hizmeti ile bütün verilerinizi yeni bilgisayara aktarıyor, 9.4 GB kapasiteye kadar olan verileri size DVD’de teslim ediyor.

“Donanım Problemlerine Uzman Bakım”
Check -Up ve Performans Testi ile donanım ve yazılım problemlerini en doğru şekilde tespit edip, bilgisayarınızın performansı hakkında sizi bilgilendirecek olan SATURN Bilgisayar Destek Merkezi, bilgisayarınızda uzun süreli kullanım nedeniyle bir yavaşlama olduysa, bilgisayarınızı hızlandırmak ve bu yavaşlığı yok etmek için gerekli bakımları yapıyor.

“Yaşasın Cimrilik” sloganıyla sesini duyuran, 4.300 metrekare alanı ve 45.000 farklı ürün çeşidi ve Saturn, hesabını bilen teknoloji tutkunlarının gözdesi oluyor. Dizüstü bilgisayarlardan, LCD ve LED televizyonlara, video kameralardan dijital fotoğraf makinelerine, cep telefonu ve beyaz eşya seçeneklerinden navigasyon aletlerine kadar binlerce ürün seçeneğine en uygun fiyatlar ile Saturn’dan ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu