SBS için test imkanı TTNET Vitamin’den

Seviye Belirleme Sınavı (SBS) yaklaştıkça öğrencilerin heyecanı ve endişeleri artıyor. SBS’ye yaklaşık 1 ay kalmışken, TTNET Vitamin Canlı SBS Denemeleriyle öğrencilerin, kendilerini denemeleri ve gerçek bir SBS deneyimi kazanmaları artık mümkün. Vitamin üyesi öğrenciler bu sınavlara 14 Mayıs 2011 ve 21 Mayıs 2011 tarihlerinde ücretsiz olarak katılabilecek.

SBS’ye yönelik hazırlanmış, öğrencilerin internet üzerinden aynı anda girdiği gerçek zamanlı değerlendirme sınavları olan Canlı SBS Denemeleri öğrencilere Haziran ayında yapılacak SBS sınavına en iyi şekilde hazırlanma konusunda yardımcı oluyor. TTNET Vitamin’in düzenlediği bu sınavlar, öğrencilere, kendilerini deneme, eksiklerini belirleme ve bu eksiklikleri giderme şansı veriyor.

Cumartesi günleri uygulanacak sınavların sonuçları, bir sonraki Pazar günü, Vitamin’de yer alan Sınavlarım alanındaki Canlı SBS Denemeleri bölümünden öğrenilebilecek. Canlı SBS Denemeleri’nde değerlendirme, T.C. Millî Eğitim Bakanlığı’nca açıklanan kurallara ve formüllere uygun olarak yapılacak. 7’nci sınıf Canlı SBS Denemeleri, 90 soru içerecek ve 110 dakika sürecek, 8’inci sınıf Canlı SBS Denemeleri ise 100 soru içerecek ve 120 dakika sürecek.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu