Ana sayfa Kemalettin BULAMACI Şeffaf yayıncılık, doğru habercilikte yine bir ilk

Şeffaf yayıncılık, doğru habercilikte yine bir ilk

194
0

Temmuz 2004’de kurucusu Kemalettin BULAMACI tarafından 15 yıllık gazetecilik deneyimi ve 8 yıllık BT haberciliği tecrübesi ile tamamen bağımsız, tarafsız ve dosdoğru habercilik ilkesi ile test yayınına başlayan BTDÜNYASI.net Bilgisayar, Yazılım ve İletişimim haberleri web sitesi ziyaretçi istatistiklerini tüm ziyaretçilerine açıyor.

Basın dünyasında pek alışagelmiş bir uygulama olmayan tiraj raporlarının, satış adetlerinin sorulmadan okuyucu ve reklamverenlerin görüşüne açılmasını habercilik alanındaki şeffaflık ilkesi ve doğruluk anlayışı ile yine BTDÜNYASI.net gerçekleştiriyor.

BTDünyası’nın Künye sayfasındaki ZİYARETÇİ İSTATİSTİKLERİ linkinden tüm okuyucular ziyaretçi istatistiklerini istedikleri gibi görüntüleyebilme olanağına sahip.

BTDünyası, Dosdoğru habercilik anlayışı kapsamında okuyucularına her haberi değil ama haberlerin en doğru şeklini vermeye çalışıyor. 17 Ağustos 2004’de test yayınından normal yayına dönen BTDÜNYASI daha ilk üç ayında ilklere imza atarak Türkiye’de Kurumsal Teknoloji haberciliğinde haberleri ilk duyuran yayın oldu. Zengin Köşe Yazarı kadrosu ile de okuyucuların beğenisini toplayan BTDünyası herşeyi değil ama en doğrusunu öğrenmek isteyenlerin vazgeçilmez haber kaynağı olmaya devam ediyor.

İşte BTDÜNYASI’nın Türkiye’ye duyurduğu haberler..

Ucuz Windows Türkiye Yollarında
Intel’de yeni CEO Otellini
CeBIT ABD’de üçüncü kez sıçrayamayacak
Comdex 2004’ü es geçti
Süper Bilgisayar Gerçeği
Türkiye’nin e-devlet karnesi
AB’nin yüzkarasıyız.
Pentium4 4 GHz rafa kalktı