Sembol 2023’e yeni sistem duyurdu

Sembol Yazılım, işletmelerdeki bu ‘dağınıklığı’ gidermek için S2023 adı verilen bir yazılım geliştirdi. Bir ATM kadar basit kullanıma sahip S2023’ü ‘sihirbaz özelliklerine sahip bir orkestra şefine’ benzetmek mümkün. Mevcut yapıdaki tüm muhasebe modüllerine uyum sağladığı gibi yaygın olarak kullanılan Word ve Excell programlarının içine de monte edilebiliyor veya bu programları kendi yapısı içinde çalıştırabiliyor.

Bu yazılım, siparişten satışa, satın almaya, üretim, finans ve muhasebeye kadar dağınık işyeri organizasyonlarında ‘aynı işyerindeymiş gibi’ tek sistem üzerinde sağlıklı bir denetleme, izleme, yönetme ve yönlendirmeye olanak sağlıyor. Mal ve hizmeti üreten ya da tedarik eden, merkezi ve satış noktaları farklı olan işletmeler için ideal bir model olarak gösterilen S2023 teknolojik olarak Microsoft tarafından geliştirilen COM (Component Object Model / Bileşen Nesne Modeli) altyapısı tarafından destekleniyor.

Türkiye’de, Türkiye iş modeli koşullarını göz önünde tutan Sembol Yazılım tarafından hazırlanan ve piyasaya sunulan S2023, PDA ve barkodlu mobil cihazlarla entegre çalışabiliyor ve yapısı içinde güçlü bir satış ve stok yönetim modülü barındırıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.