Ana sayfa BT Gündem Sentim yeni logosuyla yeni binasına taşındı

Sentim yeni logosuyla yeni binasına taşındı

95
0

Kamu ve özel sektörde gerçekleştirdiği öncü projelerle bilişim sektörünün önde gelen, güçlü kurumlarından biri olan Sentim yeni binasına taşınırken yüzünü de yeniledi. Altunizade’deki 2.500 metre karelik yeni binasında hizmet vermeye başlayan Sentim’in yenilenen logosu, kurumun sahip olduğu güven, yenilikçilik, teknolojik üstünlük ve dinamizm gibi değerleri ön plana çıkartmak amacıyla tasarlandı. Sentim Grubu’na bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren Sentim Kamu, Sentim Telekom, Sentim Teknoloji ve Sentim Yazılım’ın logoları da bu çerçevede yeniden düzenlendi.

Çağdaş bir tasarım anlayışı ile hazırlanan logoda, renkler Sentim’in sahip olduğu değerleri yansıtıyor. Sentim’in güvenilirliğini yansıtan mavinin egemen olduğu yeni logoda sarı yenilikçiliği, kırmızı dinamizmi, gri ise teknolojik çözümlerdeki yetkinliği vurguluyor.

Teknolojik bir yetkinlik merkezi olarak geliştirdiği çözümlerle müşterilerinin verimliliğini artırarak hızlı ve güvenli kuruluşlar haline gelmelerini sağlayan
Sentim, yeni binasında, yeni yüzü ile ve çalışma ekibine katılmış yeni isimlerle hizmet kalitesini daha da artırarak sürdürmeyi amaçlıyor.