Sevgilinizle burç uyumunu bir SMS’le öğrenin

Dünya mobil iletişim lideri Vodafone, abonelerinin hayatını kolaylaştırmak ve daha eğlenceli hale getirmek için hizmete sunduğu mobil yaşam servislerine yenilerini eklemeye devam ediyor. 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel iki yeni mobil yaşam servisini abonelerinin hizmetine sunan Vodafone, burçlara özel Aşk Falı servisi ile her gün aşk hayatlarıyla ilgili ipuçlarını abonelerinin cebine gönderiyor. Sevdikleri ile aralarındaki aşk uyumunu merak edenler ise Burç Uyumu servisiyle ilişkileri hakkında renkli yorumlar alabiliyor.

Aşk hayatınızda sizi neler bekliyor?

“Burcunuzu ilişkiler alanında neler bekliyor?”, “Gökyüzündeki gezegenlere göre aşk hayatınızda bir duraklama mı, var yoksa mutluluk için harekete geçmenin tam zamanı mı?”, “Bugün çevrenizdekilerde nasıl bir izlenim uyandırıyorsunuz?” Her gün bunun gibi soruların cevabını öğrenmek isteyen Vodafone abonelerinin, aşkla ilgili ipuçlarına ulaşmak için ASK boşluk BURÇ ADI (Örnek: ASK TERAZİ) yazıp 7070’e göndermesi gerekiyor. Bu hizmet için her sorgulama 1,2 TL’den ücretlendiriliyor.

Sevdiğinizle aşk uyumunuz nasıl?

“Sevgilinizle aranızdaki bağ ne kadar güçlü?”, “İlişkinizin ömrü uzun mu?”, “Bu beraberlik size neler verebilir?”, “İlişkinizde karşı taraf sizin kişiliğinizden nasıl etkileniyor?” gibi sorulara yanıt veren servisten yararlanmak için ise UYUM boşluk önce kendi BURCUNUZ boşluk SEVGİLİNİZİN BURCUNU yazıp 7070’e göndermek yeterli (Örnek: UYUM AKREP KOVA). Bu hizmet için de her sorgulama 1,2 TL’den ücretlendiriliyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu