Siber Güvenlik Pazarı Alan Araştırması

AB Komisyonu tarafından siber güvenlik konusunda başlatılan ve Avrupa pazarının konuyla ilgili güçlü ve zayıf yanlarının tespit edilmesinin amaçlandığı pazar analizi kapsamında hizmet sağlayıcıların ve tüketicilerin görüşlerine başvurulmuştur.

Siber Güvenlik Pazar Anketi ve Analizi adlı çalışma AB Sayısal Tek Pazar stratejisi altında planlanan aktivitelerden biri olup bu alanda ihtiyaçlar ve fırsatlar konusunda Avrupa Komisyonuna bilgi sağlamayı amaçlamaktadır.

Söz konusu anket sonuçları; siber güvenlik endüstrisinin pazar tarafını kapsayan bir çalışmada kullanılacaktır. Avrupa Komisyonu tarafından siber güvenlik konusunda kamu özel işbirliğinin nasıl sağlanabileceği konusunda ilgili tarafların görüşünü almak için başka bir çalışma daha yürütülmektedir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici kullandığınız için, içeriğimizi görüntüleyemiyorsunuz. Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. İçeriğimizi görüntülemek ve reklam gelirlerimizi artırmamıza yardımcı olmak için reklam engelleyici uygulamanızı kapatarak yeniden deneyin.