Sinema keyfi, dizüstünde

Toshiba’nın Türkiye temsilcisi TNB Bilgisayar Sistemleri, Toshiba’nın multimedya özellikleri en gelişmiş yeni ürünü “Qosmio” dizüstü bilgisayar serisini Türkiye’de satışa sundu. Qosmio’nun en önemli özelliği evde farklı alanlarda kullanılan teknolojik tüm kişisel eğlence birimlerini bir araya getirmesi. Yüksek kalitedeki ses ve DVD teknolojisi sayesinde sinema keyfini dizüstüne taşıması ise bir başka özelliği. Toshiba Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri Türkiye Genel Müdürü Aytaç Biter, kullanıcıların multimedya özellikleri gelişmiş dizüstü bilgisayarları tercih ettiğini belirterek “Her geçen gün dijital eğlence ürünlerine ilgi artıyor, DVD ve CD formatlarının kullanımı çoğalıyor. Toshiba Qosmio, kişisel eğlence deneyimini basitleştiren, zekice entegre edilmiş dijital multimedya özellikleri ile tüketici elektroniği fonksiyonelliğini bir notebook PC içerisinde daha önce hiç görülmemiş bir biçimde sunuyor “ dedi.

DVD kayıt edici ve televizyon özellikleri ile ilgi çekiyor

Türünün ilk örneği olan Toshiba Qosmio E10 serisi, TV, audio, DVD kayıt edici ve PC fonksiyonelliği ile kullanıcılara eşsiz ‘’4’ü birarada ‘’ özelliği sunuyor. Toshiba Qosmio serisi ile evde farklı alanlarda kullanılan teknolojik tüm kişisel eğlence birimlerini bir araya getirmeyi başardı.

Qosmio markası “ kişisel evrenim “ anlamına geliyor. Yüksek kalitede ses/görüntü (audio/visual), güçlü PC fonksiyonelliği, kablosuz özellikler ve ince dizayn ile bir arada üst düzeyde kişisel eğlenceyi dizüstü bilgisayara sığdırıyor. Ev eğlence deneyimini basitleştirerek Toshiba, kullanıcıların dijital içerikten daha fazla zevk almalarını sağlıyor.

Toshiba Qosmio E10 özellikleri:
• Tek tuş ile AV: QosmioPlayer DVD, CD ve TV içeriği işletim sistemini açmaya gerek duymadan sadece birkaç saniye içinde çalıştırılabilir.
•Üstün kaliteli izleme deneyimi: UltraBrightScreen teknolojisi ve QosmioEngine- yüksek kaliteli bir video motoru- vasıtasıyla Qosmio serileri bugünün yüksek kaliteli televizyonlarının çoğundan daha keskin görüntüler, daha parlak renkler, daha yüksek kontrast ve daha iyi eğlence olanakları sunmaktadır.
•Kaliteli gerçek ses: SRS teknolojisi ile birleştirilmiş 2 harmon/kardon hoparlör sayesinde içerik daha önce hiçbir notebook veya AV/PC ile birleştirilmiş bir üründe olmadığı kadar nettir.

Gelecekteki Toshiba Qosmio ürünleri, kullanılabilirliğini, esnekliğini arttırabilmek ve kişisel eğlencenin kolaylaştırılmasını sürdürebilmek için kablosuz TV tuner, Internet üzerinden uzaktan programlama desteği, daha yüksek depolama kapasiteleri, ilave kullanıcı elektronik fonksiyonları ve kablosuz yüksek-tanımlı dolaşım gibi teknolojileri içerecek.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.