Sinema zevki evinize taşınıyor

Logitech, laptop bilgisayarınızla benzersiz bir sinema deneyimi yaşamanız için Speaker Lapdesk N700’ü tasarladı. Logitech Speaker Lapdesk N700, tek bir laptop aksesuarında ilk kez; entegre stereo hoparlörler, yerleşik fan ve geniş dolgulu tabanı bir araya getiriyor.Logitech Speaker Lapdesk N700, çoğu laptop hoparlörünün aksine, 50.8 mm boyutunda yüksek performanslı hoparlörlere sahip. Taşınabilir bilgisayarlar için özel olarak tasarlanan ve laptop bilgisayarınızın her iki tarafına uygun bir şekilde yerleştirilmiş stereo hoparlörler, zengin bir ses ve güçlü bas sunuyor. Tek bir USB kablo ile bilgisayarınıza bağlanan ürün, kablo karmaşasını ortadan kaldırıyor ve harici hoparlör kullanmanıza gerek olmadan rahatlıkla hareket etmenizi sağlıyor.

Siz laptop bilgisayarınızın keyfini çıkarırken, Logitech Speaker Lapdesk N700 rahat etmenizi sağlar. Laptop bilgisayarınızı ister koltukta ister yatakta kullanın, N700 bilgisayarınızı yükselttiğinden ekrana uygun bir açıyla bakmanıza yardımcı oluyor, aynı zamanda ürünün dolgulu tabanı da daha konforlu bir pozisyonda oturmanızı sağlıyor. Ayrıca N700’ün sessiz ve etkili fanı, ısıyı önleyen tasarımıyla bacaklarınızın ve kucağınızın ısınmasını engelliyor. Ürünün arkasından ve altından üfleyen hava girişi ise sürekli bir hava akışını garanti ediyor.

Logitech Speaker Lapdesk N700’ü kurmak ve kullanmak çok kolay. Sadece USB kabloyu laptop’unuza takın, herhangi bir yazılım yüklemeden ve pil kullanmaya gerek kalmadan zengin bir stereo sesle film izleyin, müzik dinleyin, online video’ları seyredin. Speaker Lapdesk N700’ün üzerinde yer alan tuşlar sayesinde fanı kolayca açıp kapatabilir ve hoparlörün sesini kolayca artırıp azaltabilirsiniz.

* Logitech Speaker Lapdesk N700 satış fiyatı: 95$ + KDV

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu