Ana sayfa BT Gündem Şirket harcamalarınızı kontrol altına alın

Şirket harcamalarınızı kontrol altına alın

86
0

Yıldız Holding bilişim grubu şirketlerinden Medyasoft lider harcama yönetimi çözümü Ariba’nın Türkiye distribütörü oldu. Dünya üzerinde farklı büyüklüklerde binden fazla müşterisi bulunan Ariba, bugünün rekabetçi ortamında kurumsal başarı için gereken yazılım, servis ve global ağı Medyasoft distribütörlüğünde Türkiye piyasasına sunuluyor.Günümüzün zorlu ekonomik koşullarında farklı boyutlarda ve farklı sektörlerde faaliyet gösteren firmalar kısıtlı bütçeler, yüksek enflasyon, artan tedarik zinciri riski ile uğraşıyor. Bu zorlu koşullar karşısında firmalar masrafları azaltmak ve tasarruf yapmak için büyük çaba gösteriyor. Lider harcama yönetimi sistemi Ariba, firma büyüklüğü ve sektör ayrımı yapmaksızın tüm bu süreçlerin yönetimini yüzde yüz kontrol ediyor.Ariba, orta ve büyük ölçekli firmaların harcama yönetimindeki stratejik hedeflerini destekliyor aynı zamanda kaynak kullanımı, ödeme, sürekli tedarik ağını iyileştirme ve geliştirme konusunda süreçleri ve sistemleri düzenliyor.
Ariba firmalara, toplam satın alma maliyeti, optimizasyon, tedarik ağlarının güvence altına alınması ve geliştirilmesi, satın alma ve tedarik risklerinin hafifletilerek verimsizliğin önlenmesi, değer yaratılması ve etkili kaynak kullanımı, sözleşme, tedarik ve finans yönetimlerindeki sürekli iyileştirmenin sağlanması konusunda çözüm sunuyor.
Ariba Türkiye olarak hizmet verecek yazılım, servis şekli, fiyat politikası ve network hizmetleriyle kullanıcılarına dünya üzerindeki alıcılar ve satıcıları keşfetme, onlarla işlem yapma ve aralarında işbirliğini kurmaya yardımcı olmak için en büyük yerli ve global açık ticari ağı sunuyor.
Birçok araştırmada “En iyi tedarik zinciri finans çözümü” arasında yer alan, dünyada yaklaşık 4 milyon bilgisayarda kullanılan ve tüm sektörler için belirsiz koşullarda dahi harcama yönetimini yeni ve bütünsel bir yaklaşımla gerçekleştiren Ariba, kusursuz çözümleriyle şirketlerin ticari ilişkilerini de maksimuma çıkaracak.