Şişli kart sahipleri bilgisayar sahibi olacak

Şişli Belediyesi, teknoloji devi HP ve Intel işbirliği ile yılın en önemli bilgisayar kampanyasını başlatıyor ve İstanbullular’ın hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Sosyal sorumluluk projeleriyle yerel yönetimler arasında birçok ilke imza atan Şişli Belediyesi, Şişli Kart projesi ile masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarda yüzde 25 indirim ve 12 ay taksit imkânı sunuyor. Bilgisayar teminini Türkiye’nin teknoloji dağıtıcısı şirketleri arasında ilk sıralarda yer alan Penta’nın üstlendiği, kampanya 31 Aralık 2011 tarihine kadar devam edecek.

Uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla hazırlanan kampanya kapsamında öğrenciden ev hanımına, çalışandan iş yeri sahibine kadar herkes bilgisayar sahibi olabilecek. Yılbaşına kadar sürecek kampanya kapsamında Şişli Kart sahipleri, Intel’in göz alıcı ve akıllı performans sunan 2. nesil Core™ işlemcileriyle güçlendirilen üstün teknolojiye sahip dizüstü ya da masaüstü bilgisayarları satın alabilecek.

“HERKES TEKNOLOJİYE DAHA RAHAT ULAŞACAK”
Teknolojinin yaşamımıza hakim olduğu günümüzde çok önemli bir sosyal sorumluluk projesi olarak gördükleri bu projeyi hayata geçirmekten mutluluk duyduklarını belirten Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, “Şişli Kart uygulamamız ile İstanbul’da binlerce yurttaşımızın hayatını kolaylaştırmaya devam ediyoruz. HP ve Intel işbirliği ile Yıldız Bilişim Grubu şirketlerinden Penta Bilgisayar tarafından temin edilecek birçok ürün, kentimizdeki Penta Bilgisayar Bayileri’nde sunulacak indirim ve taksit avantajları ile keyifli bir alışverişin kapılarını aralayacak. Özellikle gençlerimizin bilgisayar teknolojisine olan ihtiyacının arttığı günümüzde, 31 Aralık 2011 tarihine kadar sürecek olan bu kampanya ile Şişli Kartı olan tüm İstanbullular, teknolojiyle daha rahat ve indirimli koşullarda buluşacak” dedi.

“TÜM İSTEKLERİ KARŞILAYACAĞIZ”
Şişli Belediyesi, Intel ve Penta Bilgisayar işbirliği ile hayata geçirilen bu projede yer aldıkları için gurur duyduklarını belirten HP Türkiye Kişisel Sistemler Grubu Ülke Müdürü Ertuğ Ayık, “Kampanya için hazırlanan ürünleri tüm kullanıcı gruplarına hitap edecek şekilde belirledik. 5 dizüstü, 2 mini ve 2 masaüstü bilgisayardan oluşan kampanyada dizüstü bilgisayarında 3 boyutlu film izlemek isteyenler, masaüstünde yüksek performans arayanlar, müzik tutkunları ya da hafif bir bilgisayar almak isteyen tüm kullanıcılar isteklerine yanıt bulabilecek. HP’nin göz alıcı akıllı performansına, sadece HP bilgisayarlarda bulunan Beats ses sitemi, güçlü donanım özellikleri ve estetik tasarımına sahip olan ürünler yüzde 25 indirim ve 12 taksitle satın alınabilecek” diye konuştu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu