Sistem9 Medya Datapath Türkiye temsilcisi oldu

Sistem 9 Medyaürettiği çoklu ekran çözümleri ile Avrupa pazarında lider bir marka olan Datapath; Sistem 9 Medya aracılığıyla Türkiye’ye girdi.

Sistem 9 Medya Yönetim Kurulu Başkanı Kaan Akın, bu yeni işbirliğini ‘’Datapath’i tercih ettik; çünkü pazarda çok büyükler. Neredeyse bütün büyük havalimanları, uluslararası şirketler vs.’nin monitoring sistemlerinin yönetim elemanlarını bu firma üretiyor. Örneğin canvas uygulamalarında özel bir yazılım gerekirken Datapath sistemleri sayesinde özel bir yazılıma gerek bile kalmadan uygulama yapılabiliyor. Biz Sistem 9 Medya olarak yenilikçi ve öncü yaklaşımımız gereği; pazarda nasıl hep en iyiye hep en yeniye imzamızı atıyorsak Datapath ile de yolumuz işte bu sebeplerle kesişti’’ sözleriyle açıkladı.

100X100 videowall’larda bile %100 HD kalitesi

Datapath; ürettiği video capture kartları, grafik kartları vs. gibi birçok ürünüyle dünyanın önde gelen kurumlarının özel görüntüleme ihtiyaçlarına donanım-yazılım-tasarım ve geliştirme yaklaşımları sunan yenilikçi bir firma olarak biliniyor. Mini bilgisayarlar için grafik terminalleri üreterek İngiltere’de 1982 yılında faaliyete başlayan Datapath; özellikle finansal piyasalardaki büyüme ve çoklu ekranlardaki ihtiyaç çeşitliliğinin artması üzerine çoklu ekran çözümleri geliştirdi. Bugün 100X100 videowall’larda bile yüksek kalitede HD görüntü sağlayabilen tek marka. Bilindiği üzere büyük boy display’lerde ekran büyüdükçe görüntü kalitesi düşüyor; pixelleşme başlıyordu. Ancak Datapath sistemleri sayesinde videowall ekran ne kadar büyürse büyüsün görüntü kalitesinden fire verilmiyor.

Sistem 9 Medya; Datapath’in Türkiye’deki tek sorumlusu oldu. Bu sistemle çözülecek proje talepleri de Sistem 9 Medya üzerinden yürütülecek. Sistem 9 Medya; tek merkezden yönettiği kurumsal TV kurulum ve uygulamalarıyla kurumlarda; kurumsal iletişimde yepyeni bir araç yaratarak şubeler arası hızlı, katılımcı ve etkin haberleşmeyi sağlıyor. İletişimde kağıt tüketimini minimuma indirerek kurumsal kimlikte çevreye duyarlılığı öne çıkarıyor; ayrıca isteğe göre kurumlara birer reklam medyası fırsatı da sunuyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu