Skype operatörler için işortaklığı programı duyurdu

Skype’ın Mobil İş Ortağı Programı özel bir client/sunucu çözümü kullanan basitleştirilmiş bir operatör programı. Söz konusu çözüm, özellikle operatörler için; Skype’ın, akıllı telefonlar ve özel telefonlar da dâhil olmak üzere daha geniş bir cihaz yelpazesinde kullanılmasını sağlamak üzere geliştirildi. Daha düşük bant genişliğinde kullanılmak üzere etkinleştirilen çözüm pil ömrü ve veri kullanımına en az etki ile bağlantı sağlıyor.

Programın ortağı olan operatörler, kullanıcılarına 100’den fazla cihazı kapsayan bir dizi işletim sistemi platformu üzerinde hızlı ve kolay Skype deneyimi sunabilecekler. Kullanıcılar Skype üzerinden diğer Skype kullanıcıları ile ücretsiz telefon görüşmeleri gerçekleştirip, mesajlaşabilecekler. Ayrıca operatör müşterileri Skype’ın dünyanın her yerinden mobil ve sabit hatları uygun fiyata aramalarını sağlayan düşük tarifelerinden de faydalanabilecek.

Skype İkinci Başkanı ve Mobil Genel Müdürü Russ Shaw “ Tüm dünyada mobil operatörlerin farklılaşmış hizmetleri için büyüyen bir talep görüyoruz,” diyor. “Mobil operatör programımız gelişmekte olan pazarlarda operatörlere küresel Skype topluluğuna dâhil olurken muhteşem bir kullanıcı deneyimi sunma şansı veriyor .”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu