SmartSoft Amerika’yı büyüme tahtası yaptı

Kartlı ödeme sistemleri ve çipli kart teknolojileri alanının lider firması SmartSoft, Avrupa, Afrika ve Orta Doğu’da tasarladığı, ürettiği ve pazarladığı geniş çaptaki kart ödeme teknolojileri, EMV danışmanlık hizmetleri ve yazılım çözümlerini artık Amerika’da görücüye çıkartıyor. SmartSoft’un Amerika’da faaliyet gösterdiği firması Americas, Toronto Kanada ve Portland Oregon’da iki satış ve teknik destek merkezi açtı. Bu merkezlerde SmartSoft Avrupa’nın önde gelen bankalarının 10 yıldır kullandığı ödüllü Palmaris™ Central ve Anında Kart Üretme ürünlerinin satışını ve teknik desteğini yapacak. Böylece SmartSoft Americas, finansal kart ürünleri arasında dünyanın en güçlü, en zengin fonksiyonlu ve en uygun maliyetli ürününü sunucak ve Kuzey Amerika ödeme endüstrisine güvenilir ve etkili EMV bazlı çip ve pin teknolojilerini üretecek. SmartSoft Americas, bu noktada Kanadalı ve Amerikalı finansal kurumlara, ödeme işlem çözümlerinde, EMV eğitim ve destek konularında geçmiş performansı kanıtlanmış ve liderliğe karşı duyulan ihtiyaca da cevap verecek.

SmartSoft’un bütün ürünleri EMVCo, VISA, MasterCard, EPCA ve MULTOS gibi Uluslararası Kart spesifikasyonlarına uygun olarak geliştiriliyor.

SmartSoft Yönetim Kurulu Başkanı Ayşe Nil Sarıgöllü, “Kanada ve ABD’yi ödüllü ödeme çözümlerimiz için uygun bir pazar olarak görüyoruz. Bu bölgedeki hızlı büyümemiz de bu düşünceyi desteklemekte. Kanada ve Amerikalı müşteriler ürünlerimize gerçekten olumlu tepkiler veriyor. Bu anlamda da bu bölgedeki en önemli hedefimiz de büyümek olacaktır” diye konuştu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu