SOL arabağlantı kervanına katıldı

Türk Telekom ile Superonline arasında Ara Bağlantı Sözleşmesi Ankara Hilton Otel’de imzalandı.Superonline Genel Müdürü Tayfun Okter , Superonline’ın A tipi lisansı almasını takiben, kaliteli altyapısını ses hizmetleriyle de birleştirerek kaliteli hizmetlerini yaygın kitlelere ulaştırmayı hedeflediğini belirterek bugün bu hedefi legal hale getirdiklerini ve pozitif düşüncelerle, bugünkü mevcut hizmetlerini daha da yaygın halde kitlelere ulaştırmak için imza attıklarını kaydetti.
Superonline’ın, Türk Telekom’un da desteğini arkasına alarak telekom hizmetlerinde en iyiye imza atacağını ifade eden Okter, “Kuruluşumuzun bireysel alanda sunduğu hizmetler, sabit hat (Calling Card), hali hazırda verilmekte olan Web üzerinden WebTel hizmeti ve Aramatik Hizmeti olmak üzere üçe ayrılıyor. Sabit hat üzerinden ön ödemeli konuşma kartı Hasret Kartı ile hizmet verilecek.

Superonline’ın sunduğu avantajlarla artık kullanıcılar telefon görüşme bütçelerini kendileri kontrol edebilecekler ve fatura dökümlerini istedikleri zaman görebilecekler. Tüm hizmetlerinde doğru ve kesintisiz müşteri hizmetleri servisi sunacak olan Superonline, bu yeni dönemde kullanıcılara İnternet ile ses hizmetlerini birarada kullanabilecekleri katma değerli ürün ve servisler sunacak ve bir devrim oluşturacak” diye konuştu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.