Ana sayfa BT Gündem Sony ile Dünya Kupası 3D olarak evinizde

Sony ile Dünya Kupası 3D olarak evinizde

132
0

Sony 3D TV’ler ve Blu-ray oynatıcılar, FIFA Dünya Kupası™ 2010 heyecanının başlayacağı Haziran ayında mağazalarda olacak. Sony, dünya kupası kapsamında da bir ilke daha imza atacak ve 2010 FIFA World Cup South Africa™ resmi 3D filmini çekecek. Ayrıca şirket, tüketicilerin, ilk 3 boyutlu televizyon deneyimini Sony ile yaşamaları için tercih sebepleri olacak yeni ürün serileri, hizmet ve ücretsiz içeriklerini de duyurdu. BRAVIA® HX800’den sonra en yeni Sony 3D TV’ler de yolda
Sony, 3D deneyimini evinde yaşayabilmeyi heyecanla bekleyen tüm tüketicileri için HX800 serisi 3D televizyonunu tanıttı. 3 boyutlu sinema deneyimini mümkün kılacak olan HX800, eşsiz Monolithic Design konseptindeki tasarımı ve teknolojisi ile de çok ayrıcalıklı. HX800’ün tanıtımını takiben önümüzdeki haftalarda yeni Sony 3D TV modelleri de lanse edilecek.

Sony’nin en yeni 3D teknolojisi, doğal olarak tüm yeni çıkacak BRAVIA 3D TV’lerde de olacak. Sony’nin, izleyicilerin 3D deneyimini, Full HD 1080p çözünürlük kalitesinde yaşamalarına olanak tanıyan en son 200Hz Motionflow teknolojisine, 3’ü de Sony’ye ait olan ‘High Speed Precision’, ‘LED Boost’ ve ‘Simulated 3D’ teknolojileri de dahil edilerek, 3D görüntü kalitesi daha da artırılıp, geliştirilmiş. Bu sayede Sony, 3D görüntünün çok daha net, parlak ve gerçek bir deneyim olmasını sağlıyor.

3D stereoskopik PS3™ oyunları, Sony 3D TV’lerin hediyesi
Sony 3D TV’lerin pazara sunulmasıyla birlikte, PlayStation 3 kullanıcıları için 3D stereoskopik oyunlar en önemli gündem maddelerinden biri haline geliyor. HX800’ün tanıtılmasıyla eş zamanlı olarak, Sony Computer Entertainment Europe, PlayStation Ağı üzerinden kullanılabilecek olan 4 adet 3D stereoskopik PS3 oyunu yayınlayacak ve bu oyun koleksiyonu BRAVIA 3D TV satın alanlara hediye olarak verilecek.