Sophos’a XP sertifikası

Sophos anti-virüs Microsoft’un resmi “Designed for XP” logosu ile satışlarına ve pazarlama aktivitelerine devam edecek. Aralık ayından itibaren Sophos Anti-Virüs’un Windows 2000/XP/2003 platformları için olan sürümünde “Designed for XP” logosu bulunacak. Ayrıca, Sophos’un anti-virüs yönetimi araçlarında da (Enterprise Console ve EM Library) aynı logo bulunacak. Bu sertifikasyon Sophos’un en son sürümü (sürüm 5) için geçerli olacak.

Sophos Hakkında

Sophos, dünyanın en güvenilir uluslararası entegre güvenlik çözümleri sağlayıcılarından biridir; kurumları virüs ve spamlere karşı korur ve kurumsal mesajlaşma kurallarının uygulanmasını sağlar. Merkezi İngiltere’de bulunan Sophos, dünya çapındaki çözüm ortakları ve alt kuruluşları sayesinde, 150’den fazla ülkede satılmakta, teknik destek hizmeti sağlamakta ve 35 milyonun üzerinde kullanıcıyı korumaktadır.

Financial Times’ın “Top 100” listesindeki kuruluşların %60’ından fazlası Sophos kullanmaktadır. Marks & Spencer, Virgin, ve Bank of England Sophos tarafından korunan şirketler arasındadır.

Fortune 500 şirketlerinin %20’sinden fazlası, ağ geçitlerini (gateway) spam ve virüslerden Sophos PureMessage sayesinde korumaktadırlar.

Frost & Sullivan, anti-virüs müşterileri araştırmasında en memnun kullanıcıların Sophos’a ait olduğunu tespit etmiştir.

İrili ufaklı birçok organizasyondaki 35 milyonun üzerinde kullanıcı, Sophos yazılımından ve birinci sınıf 24/7 teknik desteğinden faydalanmaktadır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.