Sun ve Servus Ankara’da depoloma çözümleri anlattı

Sun Microsystems ve iş ortağı Servus tarafından ortaklaşa düzenlenen ‘Veri Depolama Çözümleri’ konulu seminer Ankara’da yapıldı. Günümüzde şirketlerin ‘veri merkezlerinin yönetimi’ konusundaki giderek artan sorunlarına çözüm bulmayı amaçlayan seminerde konuşan Sun Microsystems Türkiye ve Orta Asya Yazılım Grup Lideri Tansel Okay, Sun olarak bu alandaki amaçlarının maliyet ve karmaşıklığı azaltırken, veri merkezlerinin kullanım oranı ve esnekliğini artırmak olduğunu söyledi.

Kamu ve özel sektörden katılımcıların yoğun ilgi gösterdiği seminerde, Servus Bilgisayar Genel Müdürü Hakkı Eren de şirket olarak 15 yıldır depolama sistemleri pazarında faaliyet gösterdiklerini ve her seviyedeki sistemlere çözüm sunduklarını anlattı. Eren, Türkiye’de büyük boy sistem çözümlerinde yakaladığımız bu başarıyı, iş ortağımız Sun Microsystems’ın veri depolama ürün ve çözüm portföyü ile devam edeceğimize inaniyoruz. Böylelikle, şirketlerin giderek artan “veri depolama ve felaket durumlarından kurtarma” konusundaki gereksinimlerine çözüm getirmekteyiz” diye konuştu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.