Ana sayfa BT Gündem SurePress L-4033A ile en hızlı, en etkin ve en gerçek etiket baskısı…

SurePress L-4033A ile en hızlı, en etkin ve en gerçek etiket baskısı…

83
0

Çok amaçlı narrow-web baskı, markaların, maliyeti düşük tutarak ambalajlarını daha ilgi çekici hale getirmesini ve geleneksel flekso ile gravür baskı süreçlerini kolaylaştırıyor. Pazarın ihtiyacı olan üstün kalitede etiket baskı alabilme özelliğine sahip Epson SurePress L-4033A, doğru ve tutarlı renk reprodüksiyonu özelliğinin yanı sıra, metinleri kolaylıkla okunabilir, barkodları ise çok net biçimde basabiliyor.
Sektöre kaliteyi hızlı basma özelliği getiren SurePress’in sunduğu diğer bir avantaj ise standart etiketleri tüm katmanlarına özel bir astar ve ön işlemeye ihtiyaç duymadan basabiliyor olması

Dakikada 5 metre baskı yapabiliyor

Epson’un öncü teknolojisi Micro Piezo™ inkjet teknolojisi ile geliştirilen SurePress, su bazlı SurePress AQ altı-renk seçeneği ve pigment mürekkebi sayesinde uzun süre dayanıklı ve kaliteli baskı alınmasını sağlıyor. Baskı cihazı, 330mm genişliğindeki herhangi bir kâğıda veya film şeridine de dakikada 5 metre baskı alabiliyor.

Epson Türkiye Pro Grafik Kanal Müdürü Çağdaş Sevgen, Türk ambalaj ve etiket baskı sektörü için çığır açan yeni ürün ile ilgili şunları söyledi; “Epson SurePress L-4033A, hızlı etiket baskı sektörüne imajları en kısa sürede ama aynı zamanda kaliteden ödün vermeden baskılamayı taahhüt eden çok iddialı olduğumuz bir ürün. SurePress, yaratıcı ve esnek ve hızlı etiket basma alanında ambalaj ve etiketleme sektörüne yepyeni fırsatları da beraberinde getiriyor.”