Ana sayfa BT Gündem SYS’den tasarrufa yönelten IP çözümü

SYS’den tasarrufa yönelten IP çözümü

101
0

Sesli Yanıt Sistemleri ve Çağrı Merkezi uygulamaları sağlayan SYS, iş ortağı Vertical Communications ile birlikte Yeni Nesil IP PBX çözümü Wave IP’nin tanıtımını gerçekleştirdi.Bu toplantı ile bayi ve iş ortaklarına tanıtılan Wave IP, IP/Dijital/Analog/Softphone/ISDN altyapılarını destekleyerek şirketleri ek altyapı maliyetinden kurtarıyor. Tam entegre Çağrı Merkezi ve IP tabanlı iletişim süreçlerinin tümünü masaüstünden ve uzaktan yönetebilmeyi destekleyen Wave IP, aynı zamanda sektördeki ilk Applications Inside™ Mimarisine sahip IP PBX olma özelliğini taşıyor. Yeni nesil mimarisiyle şirketlerin tüm komünikasyon gereksinimlerini, tek bir sistemde bütünleştiren Wave IP; AA, Sesli Mesaj, Birleşik Mesajlaşma, Tele-Konferans, Çağrı Merkezi, CTI Entegrasyonu, Ses Kayıt, Faks Server, IVR (İnteraktif Sesli Yanıt Sistemi), VoIP (Internet Tabanlı Sesli İletişim), ISDN, Analog Trunk, Abone Desteği ve Gelişmiş Rapor özellikleri ile iletişim yönetimini kolaylaştırıyor.
Konferanstaki sunumunda SYS’nin bugüne kadarki gelişimini ve bundan sonraki hedeflerini aktaran SYS Genel Müdürü Y. Tümer Gürkök: “SYS, 17 yıldır telekom sektöründe var olan ve iş ortakları ile birlikte sayısız başarılı projeye imza atmış bir şirkettir. Bu süre zarfında çok sayıda AA, IVR ve ses kaydı uygulaması yapmış bunların yanında 100’e yakın Çağrı Merkezi kurulumu gerçekleştirmiştir. PBX pazarında özellikle KOBİ’lerin iletişim gereksinimleri artıyor, Türkiye pazarına sunduğumuz Wave IP ile, tüm şirketlere en ileri teknolojiyi satın alınabilir fiyatlarla sunmayı hedefliyoruz” dedi.

Vertical Communications Başkan Yardımcısı Peter H. Bailey sunumunda: “Technology Marketing Corporation’s (TMC®) tarafından yılın ürünü seçilen ve masaüstü çağrı yönetim programı ile ödül kazanan ViewPoint teknolojisi ile Wave IP, birkaç ay içerisinde pazarda benimsendi. Bu gelişme, şirketlerin IP tabanlı iletişime geçmesinde kapsamlı bir çözüm beklentisi içerisinde olduklarının göstergesi. Piyasadaki en kapsamlı IP PBX olan Wave IP aynı zamanda Applications Inside™ mimarisini destekleyen tek IP PBX. Esnek yapısıyla ve yatırım dostu özelliğiyle KOBİ’lere olduğu kadar, geniş bayi ve yönetim organizasyonlarının da tümleşik iletişim maliyetlerini önemli boyutta düşürüyor. Sistem üzerinde 10 kullanıcıdan 500 kullanıcıya kadar çıkabilmek, ofis, ev ya da mobil ortamlardan sistem üzerinde çalışabilmek mümkün” dedi.

Türkiye’de Yeni Nesil Sesli İletişim çözümleri ve Çağrı Merkezi uygulamaları geliştiren SYS, Wave IP 2500/500’ü SYS uzman ekibi ve Türkiye genelindeki iş ortaklarıyla şirketlere sunacak.