SYS-Systel ortaklığı çağrı merkezi sektörüne yeni yön belirledi

Sytel – SYS iş ortaklığı, SYS’nin 2012 yılında yapacağı teknolojik yatırımların ilk habercisi oldu. Sektöre adını veren, çağrı merkezi teknolojileri denilince akla ilk gelen şirketlerden biri olan SYS, müşterilerine maliyet avantajı sağlayan, açık mimarisi sayesinde kolay entegrasyon imkanı sunan, ölçeklenebilir çağrı merkezi  teknolojileri üreten Sytel ile iş ortağı olduğunu açıkladı.

Sytel’in EMEA bölgesi Satış Direktörü Ken Bromptom SYS iş ortaklığı ile ilgili şunları aktardı: “1997 yılından beri İngiltere’de çağrı merkezi teknolojileri alanında hizmet veren Sytel, Türkiye pazarındaki müşterilerine SYS’nin yetkin satış ekibi, uzman danışmanlık ve teknik destek ekibi ile hizmet verecek. Diğer çağrı merkezi teknolojilerinden, Sytel sadece bir call center değil contact center olarak müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Contact center olmasının sonucunda müşteriler; elde edecekleri ses kayıt, predictive dialer, scripting, virtual server, sisteme dahil soft phone, home agent, kampanya yönetimi, tasarlanabilir ve gerçek zamanlı raporlama gibi özellikler sayesinde ihtiyaçlarının tümünü tek bir sistem üzerinde karşılayacaklar. Sytel’in scripting özelliği ile müşteriler; iş akış diyagramlarının oluşturulması, müşteri temsilcisi ekranlarının tasarlanması, ivr akışının tasarlanması gibi nerdeyse tüm yönetim işlemlerini bu özellik üzerinde gerçekleştirebilmektedir. Scripting özelliği ayrıca, Sytel çağrı merkezi sistemlerinin kolay kullanılabilir olduğunu da kanıtlıyor.”
SYS’nin sektördeki deneyimi, müşteri portföyü ve Sytel’in çağrı merkezi çözümleri ile birlikte ortaya çıkan iş birlikteliği, müşteriler üzerinde büyük kolaylık ve avantaj sağlayacaktır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu