T-Systems Acıbadem’in ERP danışmanlığını üstlendi

T-Systems Bilişim Teknolojileri, Acıbadem Sağlık Grubu için ERP (Kurumsal Kaynak Planlaması) danışmanlık hizmetleri sağlıyor. İMKB’de işlem gören tek sağlık kuruluşu olan Acıbadem Sağlık Grubu, 10 şubesi ve 3.850 çalışanı ile, 1 milyona yakın hastaya hizmet veriyor. Yaptığı yatırımlarla kendinden sıkça söz ettiren Acıbadem Sağlık Grubu, ERP alanında da yatırım yapmaya karar vererek, T-Systems Bilişim Teknolojileri‘nden danışmanlık hizmetleri almaya başladı.

ERP uygulaması olarak Oracle E-Business Suite’i seçen Acıbadem, bu projeyle, finansal ve lojistik karar destek sistemini besleyecek operasyonel altyapısını oluşturmayı ve süreçlerini iyileştirerek, izlenebilir ve değişen iş koşullarına uyarlanabilir hale getirmeyi amaçlıyor. ERP projesi sayesinde, Mali İşler, İnsan Kaynakları, Demirbaş ve Bütçe Planlama gibi ayrı uygulamalar ortadan kaldırılarak E-Business Suite’in üzerine oturtuluyor ve tüm uygulamalar tek bir platformda toplanıyor. Böylece, konsolide bir ortam yaratılarak, karar desteğe yönelik daha sağlıklı veriler elde ediliyor.

T-Systems Bilişim Teknolojileri, danışmanlık ve proje yönetimi alanında kazandığı tecrübe ve bilgi birikimi doğrultusunda oluşturduğu proje takımıyla, Acıbadem’i yeni süreç ve sistemiyle, 2006 yılı başında canlı kullanıma geçirmeyi hedefliyor.

T-Systems Bilişim Teknolojileri, bilgi birikimi ve tecrübesinin yanında, uyguladığı proje yönetimi metodolojisiyle de projenin zamanında, doğru çıktı ve artı değer ile sonuçlandırılmasını sağlıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.