Ana sayfa BT Gündem Tablet A4 boyuna indi

Tablet A4 boyuna indi

92
0

ASUS R1F serisi yüksek hareket kabiliyetine sahip, geniş görüş keyfi yaşatan A4 boyutlu tablet bilgisayarını duyurdu. Elle yazmaya olanak veren tasarımı sayesinde, bilgisayar üzerinde rahatça not tutabilir, dosyalarınızı düzenleyebilir ve programlara kolayca erişilebiliyor. 180derece dönebilir ekran sayesinde de bilgilerinizi çok daha etkili şekilde sunma imkanına sahip olunuyor. Gerçek Güvenlik Yönetimi
R1 Tablet PC’de bulunan parmak izi tarayıcısı sayesinde bilgisayarınızı sizden başkası açamaz! Bu sayede kişisel verileriniz maksimum seviyede korunmuş olur.

Esnek Genişleme Seçenekleri
Bütünleşik hot-swappable modül yuvası ile daha uzun batarya gücü ve daha fazla depolama kapasitesine sahip olursunuz. Böylece bilgisayarınız çalışır durumdayken bile üstün mobilite kolaylığı yaşarsınız.

Elle Yazı Yazma Desteği
Yaratıcılığınızı ve üretkenliğinizi sınırlamayın! R1 Tablet PC’nin elle yazmaya olanak veren tasarımı sayesinde kağıt üzerinde yazı yazar gibi dökümanlarınızı kayıt edebilir ya da düzenleyabilirsiniz. Digipen’de bulunan silme seçeneği sayesinde hatalarınızı çabucak düzeltebilirsiniz. Ek olarak mouse kontrol tuşları ile tek bir harekette pek çok uygulama arasında dolaşabilirsiniz.

Kullanışlı Kısa Yol Tuşları
Birçok uygulamaya anında ulaşmanızı sağlayan kısa yol tuşları, panel üzerinde hızlı erişimi sağlayacak şekilde konumlandırılmıştır. İstenildiği takdirde kilitlenebilme özelliği bulunan bu tuşlar, kullanım esnasında istenmeyen uygulamaların etkinleşmesini de engellenmiş oluyor.