Takiplen.com dan ücretsiz hosting hizmeti

6102 sayılı Yeni Türk Ticaret Kanununa göre şirketler için web sitesi zorunluluğu,  14 Şubat 2011 tarihinde 27846 sayılı Resmi Gazetede yayınlandı. Söz konusu kanun Temmuz 2012 yürürlüğe girecek. Henüz internet sitesi olmayan işletmeler için sürenin azalması ve çok fazla işletmenin mağdur olmaması için Türkiye’nin en önde gelen yazılım şirketlerinden biri olan NetKoza, bu konu da kurumlara özel bir çözüm üretmiştir.

Netkoza, 2011 yılında devreye aldıkları sosyal paylaşım platformu takiplen sayesinde kurumlara yardımcı olmaya hazırlanıyor. Çok ses getireceğine inandıkları ve pek çok kurum için önemli bir hizmet olduğunu düşündükleri bu projede, Takiplen.com kurumsal üyeleri internet siteleri için gerekli hosting hizmetini ücretsiz alabilecekler.  

Sosyal medyadaki en büyük sorunlardan birinin önüne geçmek için hayata geçirilen “Takiplen” projesinde,  sosyal medyadaki sahteciliğin önüne geçebilmeye çalışılıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici kullandığınız için, içeriğimizi görüntüleyemiyorsunuz. Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. İçeriğimizi görüntülemek ve reklam gelirlerimizi artırmamıza yardımcı olmak için reklam engelleyici uygulamanızı kapatarak yeniden deneyin.