Ana sayfa BT Gündem Tatil fotoğraflarına pratik çözüm

Tatil fotoğraflarına pratik çözüm

87
0

Dünyanın en çok satan yazılım programlarını Türkiye’ye getiren EuroSoft, Prophoto isimli fotoğraf yönetim sistemi programını satışa sundu. Dünyada 17 milyon adetten fazla satan Prophoto ile tatil fotoğraflarınızı hızlı ve kolay bir şekilde düzenlemeniz mümkün. Fotoğraf makinenizden aktaracağınız tüm fotoğrafları düzenleyerek arşivleyebileceksiniz. Prophoto programı KDV dahil 70 YTL fiyatla satışa sunuldu.Ses, video ve fotoğraf dosyalarını düzenleyin

Prophoto programı ile fotoğraflarını yanı sıra müzik ve video dosyalarını da düzenleyerek arşivlemek mümkün. Yaratıcılığınız ortaya koyarak, programdaki filtreler, efektler ve harmanlama seçenekleri ile benzersiz gösteriler hazırlayabilirsiniz. Hazırladığınız dosyaları ister DVD’ye isterseniz CD’ye yazabilirsiniz.

Videoların görüntüsünü dondurup resim olarak kaydedin.

Prophoto programının en önemli özelliği ise, kamera ile çekilen görüntüleri dondurarak resim olarak kaydedebilmesidir. Program, 50’den farklı dosya ve video formatını destekliyor.

Kendi resimlerinizden yıllık takvim yapın

Prophoto programının bir başka özelliği ise çektiğiniz fotoğraflarınızdan kutlama kartları, masa takvimleri yapabilir, yaptıklarınızın kaliteli çıkışlarını alabilirsiniz.