Ana sayfa BT Gündem Tatile giderken yolda kaybolmayın

Tatile giderken yolda kaybolmayın

112
0

EuroSoft, BigSoft markasıyla Türkiye’de tatil yapacaklar için büyük kolaylık sağlayan Rota Planlayıcı CD’si Türkiye Karayolları Haritası yazılımını tatilcilere öneriyor. Bilgisayar programına tatil yapmak istediğiniz ili ve ilçeyi yazın, hangi karayolunu izlemeniz gerektiğini ve kaç kilometre yol gitmeniz gerektiğini anında öğrenin.

Eurosoft Pazarlama Müdürü Mahmut Karcı, Türkiye Karayolları Haritası CD’sinin piyasaya çıktığından itibaren çok büyük ilgi gördüğünü belirterek, “Yazılımı kullanan gezginlerden çok büyük ilgi görüyoruz, önemli bir eksiği giderdiğimiz yönünde tepkiler aldığımız için çok mutluyuz.” dedi.

Türkiye Karayolları CD’si ile neler yapabilirsiniz?

Yazılım içinde Türkiye Siyasi Haritası ve Türkiye Coğrafi Haritası bulunuyor. Harita, Milli Savunma Bakanlığı Harita Genel Komutanlığı tarafından onaylanmış en güncel harita olma özelliğini taşıyor. Kolay arama özelliği ile Türkiye’nin tüm illerinin ve ilçelerinin yollarını detaylı şekilde görme imkanı sunuyor.

Gideceğiniz yeri seçtiğinizde yazılım size 2 farklı güzergah sunuyor. Program gideceğiniz yer için ana yollar gösteriyor genel ulaşım imkanları hakkında da bilgi veriyor. Ayrıca güzergahınızın kaç kilometre olduğu bilgisini de verebiliyor. Yazılım, plan yaptığınız güzergahın ekran görüntüsü olarak baskısını alarak aracınızda rahatça yolunuzu kontrol etme imkanı da veriyor. Ayrıca bilgisayarınızda plan yaparken harita üzerine yazı yazma ve not alma imkanı bulunuyor.

Fiyatıyla da çok farklı

Eurosoft’un tüm ürünleri uygun fiyat politikası ile satışa sunuluyor. Türkiye Karayolları Haritası’nın fiyatı ise KDV dahil 30 YTL olarak belirlendi